Bjk bir transfer daha yapamadı?

Şimdi bakıyorumda Bjk Serdar'ı alamayınca Bjkliler çok para o kadar para verilmez demişler bence ise çok para değil sadece boş transfer orada Semih varken hele. Neyse sonra bir hatırlardım ulan bunlar ucuz olsun diye 1 lig maçında oynamamış adamı 1. kaleci yaptılar dedim ve gülmeye devam ettim peki siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Objektif bir şekilde bakmak gerekirse Serdar Aziz Türkiye liginin en iyi 3 stoperinden birisi. Çok iyi bir transfer olarak görüyorum
    Beşiktaş bu cimriliğe devam ederse gelecek sene Şampiyonlar liginde her maç fark yemesi muhtemel. Türkiye ligindede karşılarında bu kadar kötü bir Galatasaray ve yeni kurulmuş bir Fenerbahçe olmayacak.

0|1
    0|0
    • Burdaki Bjklilere ders versene ücreti ben öderim onlar yerine.

• Marcelo kimki sen o nu Chedjou ve Kjaer gibi stoperlerin yanına koyuyosun. Serdar son derece isabetli bir transfer.

• Anlamaz boşver Oğuzhan ve Olcay dünkü maçta süper oynadı diyen spor yorumuyor bunşar.

En İyi Erkek Görüşü

• Su ulkede tranafer konusunda en son laf edulebilecek klup Besiktas.

0|0
    0|0
    • Neden mesela. Eski başkana transfer konusunda ne kadar borcunuz var.

• Dün göbekli Ozan dediğin maçın adamı seçildi defansif oynadı gol attı ofsansif oynayan Oğuzhan ve Olcay ne yaptı söylesene.

• Lafı çıkaramıyacağını anlayınca nesden susuyorsun ya da şöyle sorayım futbol bilgin yok ise neden konuşuyorsun.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Serdar aziz hakkakten çok para. o paraya yabancı güzel transfer yapılabilir. ama dandik bir kaleci aldık sonumuz hayrola

0|1
    0|0
  • Kesinlikle haklısın

0|1
    0|0
    • Serdar Aziz şu an bu ülkedeki en iyi yerli stoper ve zaten Şenol Güneş ısrarla istiyordu onu ama Beşiktaş yöneticisi çıkıp "biz Serdarı değil, Serdar bizi istiyor" diye patavatsız bir cümle kurdu, Serdarda çok kızdı buna ve menejeri cevap vermişti" Serdar hangi kulübü istiyorsa oraya imsa atacak sizde 1-2 güne kadar bunu öğreneceksiniz" dedi.
      Hakkatende bir kaç gün içinde Galatasarayla anlaşıp imzaladı

Yükleniyor... ;