Beşiktaş ve Salih Dursun, PFDK'lık oldu düşünceleriniz nedir?

spor Toto Süper Lig'de 31. haftanın ardından Beşiktaş ve Kayserisporlu Salih Dursun, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkedilecek.

Güncellemeler:

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşı sevketmeseler şaşardım zaten

3|5
    2|3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bir kaç tane kendini bilmez sayesinde sahalar kapanıyor.salih dursun ne kadar gerçekçi de olsa profesyonel bir futbolcu gibi davranmadı ama ceza verilmeli mi tartışılır.

0|3
    2|2
  • bjk yeni belini doğrulttu ya hemen cezalar başlamım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Salih Dursun belki doğruyu söylüyordur ama arkadaşlar biraz objektif bakınca kimseyi inandıramaz şimdi ben burda hayır fenerli oyuncular demiştir biz(Galatasaray) sütten çıkmış ak kaşığız desem komik olur kanıtlanmış bişey var Caner Erkin denen şahıs futbolcu olmayı hak etmiyor aynı zaman da Kuddusi Müftüoğlu denen şahıs da hakemliği hak etmiyor

0|3
    0|0
  • Gerçekleri söylemek suç malesef bu ülkede

1|5
    1|3
  • Caner Erkin'e kırmızı kart veremeyen hakem yüzünden Salih ceza alıyor işte bizim ülkede. Ayrıca ben maçı seyrettim Fenerbahçe Galatasaray'a baya bir sövdü o neden gündeme gelmemiş acaba. Beşiktaş seyircisi ağzını açtığı an cezayı yiyor ama. Şu ülke futbolu gerçekten yerlerin dibinde. Nasıl bu kadar basitleşti şu Türk futbolu anlamıyorum. Yıllardır rezillikler bir türlü bitmedi. İtalya'yı da geçtik artık biz

0|1
    0|0
  • niye naapmış ki salih dursun

1|3
    0|0
  • fenrli oyuncuları eleştirdiği için olamaz bence kadıköyde hakemleri yenmek daha zor lafından dolayı

0|1
    0|0
  • aykut kocaman gecen haftaki acıklamalarından sonra neden PFD'ye sevk edilmedi ?

neden fb'lilerin dokunulmazlıgı var ?

fb haricindeki 17 takım artık bu fedarasyonu düsürmeli..

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;