Spordan ve diyetten anlayan baksın?

165-54 kiloyum göbeğim var 1 haftadır spor 3-4 gündür diyet yapıyorum. nerde yanlış yapıyorsam zayıflayamadım birtürlü. diyetisyene başvurmalı mıyım tek sorunum göbek ve basen. umutsuz vaka hissediyorum kendimi sanki hiç zayıflayamıcakmışım gibi. bisiklet sürsem her gün ne kadar sürede zayıflarım sizce?

Güncellemeler:
kilo verirken kalçamı eritmemem gerekiyor squat eritir mi yapıyorum da?
..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kilolu olsan 4 günde 3-4 kilo bile verebilirdin ama bu kiloda biri için bu kiloyu vermek bir iki ayı bile bulabilir.

0|0
    0|0
    • yaa :( 5-6 kiilo vermem gerek benim ya

• o halde verebilirsin fevkalade.
      kolay gelsin, bol şans

• çok teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Hemen olacak bişey değil bu. Diyet bir program değil yaşam biçimidir. Ben şimdi diyet yapıp 3 kilo vereyim sonra bırakırım diye bişey yok.

0|0
    0|0
    • Tabiki öyle bişey düşünmüyorum

• Kilon gayet kilonu koru sadece spor yapmalısın... fiziğin kötü senin kilon değil...

0|0
    0|0
  • günde 30 dk yı geçme bisiklet sürmede hem uykun daha kaliteli olur ve acele etmemelisin kilolar bir anda alınmaz bir anda da verilmez hele ki göbek ve basen bölgeleri zor yakılır

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) işe yarıyormuş gören öyle söyledi

• 1 haftada 1 kilo falan verirsin zaten sabret

0|0
    0|0
  • Squat kalçanı eritmez. Sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • Daha bir hfta olmuş ya

0|0
    0|0
  • ketojonik beslenmeyi araştır

0|0
    0|0
  • Evlimisin

0|0
    0|0
    • Hayır ama sevgilim var neden?

• ben 6 ay spor yaptım vücut geliştirme kilo veremedim ama hiç baktım olmadı diyet programı aldım spor programı aldım 20 günde 6 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Nasıl verdınız ne dıyetı yaptınız?

• @beybistik ben takip ettim şimdi rakamlarla benim kullanıcı adım

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet genelde gereken cevaplar verilmiş ama bende fikrimi söyleyim dedim.

Ilk oncelikle kilon boyuna göre çok iyi. Tek gereken sıkılaşmak kilo vermek değil. Sadece yediğine içtiğine miktarına dikkat et ve disiplinli ol yeter. Hemen bir haftada olacak bir şey değil bu biraz zaman alacak sadece pes etme.

Spor hocanla konusmussundur belki ne yemen ne yememen gerektiği konusunda. Konuşmadiysan sor. Bence yapabilirsin ve o kilo o boyda harika durabilir.

0|0
    0|0
  • sabretmelısın

0|0
    0|0
  • Protein agirlikli beslenmeye bak

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yapıcam herkes öyle diyor

Yükleniyor... ;