İlluminati olayını duyan bilen var mı? 7 Aralık'ta ne olacak?

7 Aralık'ta yani yarın (bugün saat 12de gece) çok kötü bi olay olacakmış izmirde bugün 5.1 büyüklüğünde deprem yaşandı illuminati olayını duydunuz mu?

0|0
2160

En İyi Erkek Görüşü

• O siteye girip CTRL+A Kombinasyonu yapıldığında, hiçbir antivirus programının farkına varamadığı bir virüs paketi bilgisayara aktarılıyor ve o bilgisayarda bulunan, daha sonra yapılan tüm işlemler İlluminati'nin eline geçiyor.

O site bir tuzak. İlluminati böyle bir oluşum işte.
    .
    .
    .
    .
    .
    Olabilir mesela :))

0|0
    1|0
    • ahaha allah seni ne etmesin yaaaa :) ciddi ciddi okuyorm bende olmamazmı olur ama değilmiş allahtan :S

• Abi naptın ya bide şu vakitte biliyonmu birden şarteller attı. Dumanlar çıkmaya başladı bende. Yazıyı görünce şelalenin altına girmiş gibi oldum. Ağzım burnum yamulacaktı.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 59

• öffff y ahergün anlatıyorumm bunu ve hergün soruyorsunuz ya, Bak ben ingilterede iken Scientology tarikatını bir vesile ile ziyaret etmiştim , oradaki bir amerikalı profösör anlatmıştı bana biraz, bu insanlar 4 kişi en tepesindekiler, 10 yılda bir toplanırlar ve yeni dünya düzenini kurmak için , kimlerin hangi ülkelerin savaşıp , hangi rejimlerin kurulup , hangi ülkelerin zengin olacağına karar verirlerlmiş. ve illüminati tarikatı vardır , zamanla bu tarikat yeryüzünde her ülkeden üst düzey yöneticelride kendi tarikatlarına alıp o ülkelerede yön vermişlerdir, Bir bok olacağı yok , çünkü İllüminati yapacağı bir işi göstermez , bu yüzyıllardan beri böyleydi , bu tamamen gümdem saptırma

2|1
    1|0
  • Yav illümünati sadece dikkat dağıtıyor , o kadar basit bir örgüt değil , herhang, bir sayımı inyternete koyucak kadar , Tapınak Şovalyelerinin devamıdır İllümünati , zaten Yeni dünya düzenini kurmak için her on yılda bir , hangi ülkenin batıp, hangi ülkelerin savaşacağına karar veriyorlar, o internet istesindeki geri sayım bir siber saldırı şeklinde bir olayın geri sayımı olabilir o tarihte, ama İllümünati o kadar basite indirgenip , internette geri sayım yapıcak bir örgüt değil , ayrıca İllümünati sitesinin sayfası , sadece o yapılanmanın bir anlatım ve görsel anlatım yeridir. Gerçek bilgiler 4 kişinin birbirini tanımayıp 10 yılda bir yaptıkları toplantılarda gizlidir

2|0
    0|0
  • 7 Aralık olsa da kurtulsak artık.

1|0
    1|0
  • herkes sacmalıo 7 aralıkta bıse olcak dıye .. bırsey yapsalar zaten bunun sıtesını kurmazlar ve tarhını solemezler arkadaslar her sey kafa karıstırmak ıcın..ayrıca 7 aralıkta olmucak yılbasında olcak saldırı (saldırı derken herhangı bır olay. kucuk bı sey bıle buyuyebılır tartısmalar yuzunden) ve olacak olan saldırıdada baskasının neden oldguu gosterılcek o yuzden ıc savaslar baslıcak 2012 ortasına kadar sonlarına dogru dıs savaslar surecek bunların ıcınde bızım gıbı salaklarda ıllumanıtı oldugunu solıcek bı yandan dogru bı yandan yanlıs genel bı tabır ıllumunatı arkadaslar ama uyelerı ve onu kuranlar ayrı tabı planları yapan kısıler...az kaldı zaten ıstesekte ıstemesekte zaten bızde onların oyunlarında rol alıoruz ve gerceklestırıoruz..

0|0
    0|0
  • 32 dakikası kaldı :))

link

0|0
    0|0
  • dünyayı ele geçirip napcaklar
    nufus olmuş 7 milyar
    kuraklık kapıda
    küresel ısnma var
    ekonomiler dandik
    ozon delik

bedava verseler almam :D

1|0
    0|0
  • Hala böyle şeylere inanan var mı ?

0|0
    0|0
    • İnanmak değil araştırmayı seviyorum sadece tırstım doğrusu ne diyim. Genede allaha inanırım ben.

• şu dünyayı da brtürlü ele geçiremeler gittler o kadar rivayet ortaya attılar ama yine dünya yine aynı dünya değişen bişi yok bırakn boş işleri...

0|0
    0|0
  • Allah bilir .

0|0
    0|0
  • Kabul törenine katılmıştım bir ara... Bahsediyorlardı üstadlar böyle birşeyden, hazırlıklı olun bence. Benim derecem -2.derecedeyim- düşük olduğu için böyle şeylerden haberdar değilim... İlluminati'de böyle şeyler yüksek dereceli insanlar arasında kararlaştırılır.

0|0
    0|0
    • top level kaç hacı :D

• 7.ye kadar gidebilirsin.

7.derecede üstad olma ihtimalin oluyor. En üst derecede olanlar hayattın sırrına vakıf oluyorlar.

• 150 gr hayatın sırrı versene hacı. :D

• 1. Duymayan kalmamıştır asıl soru buna inanılıp inanılmaması bence

2. Bekleyip göreceğiz neler olacağını, illumunati nin varlığı bence kesin olmasına rağmen bu söylentiler düzmecedir

3. İzmirde öyle bir olay yaşansa idi şurada gösterirdi link

0|0
    0|0
  • Az önce büyük bir hevesle kapağını açtığım fıstık ezmesi kavanozunun dibini gördüm. Felaket alametlerinden biri olsa gerek.

2|0
    0|0
  • Sitenin açılış saati o (illiuminati sitesinin)

1|0
    0|0
  • Bir halt olacağı yok ekşın yapıyorlar

0|0
    0|0
  • o hikaye ama micheal sikkofield'in blogu okumaya deger. konu ile ilgilene var ise okusun derim.

ben ne diyorum lan ? burada 3000 karakteri okuyaman adamalar orada okumasi 2 saat süren yaziyi nerde okuyacak.

genelleme yaptim farkindayim. üstüne alinmayan alinmasin niye dedigim belli zaten.

0|0
    0|0
  • ehehe. ben de açmıştım böyle bi başlık link . iddia ettikleri şeyleri nereden biliyorsun? site hiç bi açıklama yapmadı. ayrıca site gerçek illuminati orgutunun mu o bile belli değil. hatta illuminati diye bir örgüt hala yaşıyor mu onu bile bilemiyoruz. muhtemelen boş bi olaydr.

0|0
    0|0
  • leave illuminati alone! ! ! 11BİR

https://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bundan önce baska bir tarih yazmıslardı.galiba o tutmayınca şimdide 7 aralık yapmıslar ilgin.ç :)) belki dikkat çekmek için ;biz de burdayız ve biz buyuz demek için planları eylemleri olabilir.

1|0
    0|0
  • 7 aralıkta galatasaray fenerbahçe maçı var ondan bahsetmişlerdir :P başka türlü felaket falan olmaz :P

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 21

• Hiç unutmam rusya da bir sürü gerizekalı 2000 yılında kıyamet kopacak diye işlerinden istifa edip topluca beklemeye başladı sanırım o mallar hala orada bekliyor :) bu masonlarda dünyayı kendi kurduklarına kıyameti kendi belirlediklerine inanan sapık bir zihniyet

0|0
    0|0
  • Duydum ama inanmiyorum. Benim inanmamam var olmadiklarina anlamina gelmez tabii... Yani ispatlanabilir birsey degil ki bu, gordum desen de nasil ispatlayabilirsin? Kim kabul eder bunu? Bu gece de mutlaka dunyanin bir yerlerlerinde biseyler olacaktir. Her zaman olmuyor mu? Ama her olayi komplo teorilerine baglarsak yasanir mi bu dunyada yahu? :)

0|0
    0|0
  • illuminati le kafani yorma derim :) ben 1 yil onu arasirtdim ve sonu veya ucu bucu yok , delircekdim nerdeyse :) sen herseyi bosver allaha inancini kaybetme ,

0|0
    0|0
  • illuminati yi anlamak için önce derin devlet meselesine göz atın bu 1

2. si illuminatinin kurucusu roschild ailesidir.1590 yılından beri vardır ve dünya bu yahudi ailesinin çok gizli faaliyetleri neticesinde bugünkü şeklini almıştır..

Çoğu kişi dünyada hiçbir ailenin böylesine bir gücü elinde tutabileceğine inanamaz..Çünkü bir ailenin böylesine siyasi ve ekonomik bir gücü nasıl elde ettiğini anlayamaz..

Öncelikle şunu belirtmeliyimki aile derken üç-beş kişilik çekirdek bir aileden bahsetmiyorum..Roschild ailesinin bugün 1000-1500 civarında ferdi olduğu bilinmektedir.Bu aile ferdlerlerinin herbiri dünyanın gelişmiş olan yada gelişecek olan ekonomilerine sahip olan ülkelerinde çok derin faaliyetler sürdürmek üzere dağılmışlardır.

0|0
    0|0
  • Büyük bir sır açıklayacaklarmış.Bu tür merak uyandıran yönlendirme haberler tamamen psikolojik amaçlıdır. İlluminati'de bunu amaçlamaktadır; merak uyandırmak, zihinleri etkilemekmiş. Onaltı yıldız...Tersten yazıldığında nasanın sitesi çıkıyormuş.

0|0
    0|0
  • Şahsen 7 Aralıkta bi şey olacağına inanmıyorum ilgilenirsen mesajda bi site verdim ordan da okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de krediler yatıyo. alışveriş başlasın :D

1|1
    0|0
  • illumunati tarıhte olan dört kişilik bir tarikattır ne alakası war şu anla?

0|0
    0|0
  • valla bırsey olucaksa 12 aralıktan once olmasın maç var dunyanın sonu gelmıyor daha buyuk alametlerı yasamadıkki bu Kuran-ı Kerimde yazar daha kuçuk alametlerdeyız ben ınanmıyorum boyle seylere ozellıkle yol gosterıcımız varken hıç ınanmıyorum

0|0
    0|0
  • bilmiyorum tuhaf geldi niye siteye böyle bir geri sayım koymuş olabilirler ki bilmiyorum gerçek mi? değil mi ama merak ettim.7 aralık doğum günümün ertesi günü abuk subuk bişeyler olmaz inş.

0|0
    0|0
  • Dünya da yok olmadı gitti he. Ne gezegenmiş arkadaş.

0|1
    0|1
  • en kotu olay fenerlıler galatasaraylılar arasında çıkar çıksa çıksa ınanmıyorum oyle seylere

0|0
    0|0
  • sadece izmir mi var ? öfff saçma sapan konuşmayın ya yeter bu illuminatiden...

0|0
    0|0
  • yemişim illuminatiyi...

0|0
    0|0
  • daha öncede bir soru soruldu 7 aralıkta nolcak acaba bakıcaz.

0|0
    0|0
  • şimdiden bu tip şeylerle neden canını sıkıyorsun ki

0|0
    0|0
  • görücez artık

0|0
    0|0
  • Ölcez.

0|0
    1|0
  • bende gördüm bunu...3. dnya savaşı çıkabilir mi?

0|0
    0|0
  • o gün gelsin düşünürüz.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor... ;