17 Haziran Türkiye-İspanya maçı?

Sizce sonuç ne olur? Bence adamlar 4-0 la elimize verecekler bizimkiler artık xabi yi izler sadece, açıkçası pek umudum yok ama fatih terim balı diye bir şey var beraberlik şansımız olabilir mi?

0|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• Trtye 2 gün yayın yasağı gelecek p*rno yayınladıkları için 17 haziran günü..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Eljmize vercekler nasi bir itici kizsin sen

1|0
    0|0
  • :))) elimize verecekler demek net skoru da yazmissin ama dediğin gibi fatih terim bali var 1 puan alirsa mucizeyle tur atlar yoksa en iyi 3. falan bile giremez

0|0
    0|0
  • Yenilmeye değil kazanmaya odaklanırsan kazanmış sayılırsın. Bu yüzden bazı hataları yinelemeden mücadele etmeliyiz.

0|0
    0|0
    • Hangi takımla mücadele edicez ko futbolcularımızın her tarafını yağ bağlamış kendilerine bile bakmamışlar hiç göbek falan

• Işte yetenekli ve fiziki özelliği ön planda olan insanları istemedikleri alanlara yönlendirirsek onların yerini sporcu kılıklı çapulcular alır

• Eline cok aldigin askar. Sen ustune de cok oturmusundur. Ispanyayi kendi fantazilerine alet etme onlar seni zikmez.

0|0
    0|0
  • Yok tores xabi sakat oynamadı çek maçında 😂 Pedroyla silva var ama 😂

0|0
    0|0
  • adamlar 4 tane atarsa yine iyi rezil olacak bizim takim

0|0
    0|0
  • Takımın Morali Yüksekse Birşeyler YApabilriiz Belki

0|0
    0|0
  • Oranlar acayip İspanya lehine düşüte ya 5-1 6-1 gibi bit3ecek ya da oran şikesi olup 1 den 0 ya da 2 den 0 olucak.

0|0
    0|0
  • bence 1 1 biter

0|0
    0|0
  • versinler bizde onların agzına veririz

0|0
    0|0
  • haklısın balını bır seyler olursa olur

0|0
    0|0
  • elimize verdilerrrrr :)

0|0
    0|0
  • 7/0 skor oynayın

0|0
    0|0
  • Elimize verecekleri ne bu nasıl bir üslup

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oha 4-0 olamaz

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem de.. ardanin performansi neydi öyle. ölmüs o bildigin

0|0
    0|0
  • skor bilmem ama kaybedeceğimiz kesin ve kaybedelimde zaten terim denen hödükten nefret ediyorum ayrıca bu turnuvaya katılmayıda hak etmiyoruz zaten

0|0
    0|0
  • Hic sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;