Fatih Terim'in yıllık kazancı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Futbolda saha içi konuşulduğu kadar saha dışı da konuşulup tartışılmalı.
Milli takım patronu euro 2016 grubumuzdaki en fazla, genelde ise 3. en fazla kazanan teknik direktör

Fatih Terim (Türkiye) 3,5 milyon euro
Vicente Del Bosque (İspanya) 3 milyon euro
Ante Cacic (Hırvatistan) 250 bin euro
Pavel Vrba (Çek cumhuriyeti)220 bin euro

• Daha fazla kazanmalı
    A seç
  • Bu miktarı hak ediyor
    B seç
  • Daha az kazanmalı
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
734

En İyi Kız Görüşü

• o kadar kaznmasına ragmen yenılıyor boşuna paralar helal olmaz bunlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onun yaptığı t. direktörlüğü normal düzeyde futbol bilgisine sahip her insan yapar.

Bu adamın bu kadar para kazanmasını sağlayacak bir özelliğini gördünüz mü?

Adamın tek numarası soyunma odasında gaz vermek hadi siz aslansınız siz herkesi yenersiniz demek.

Şu adama tanınan tölerans Şenol Güneş'E aykut kocaman'a tanınsaydı milli takım şu anda çok farklı yerlerdeydi.

0|3
    0|0
    • Neden bu adam bu kadar tolerans sağlanıyor , furbol dışı şeyler de etkili diye düşünüyorum

• Katılıyorum dediklerine eksiğin var fazlan yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Millet asgari ucret ile yasarken ulkenin takiminin futbolculari veya teknik heyetine boyle ucuk rakamlar vermesi cok anlamli degil bence.

0|1
    0|0
  • Hak etse de çok fazla bir miktar..

0|1
    0|0
  • Yiyecek ekmek bulamayanların fanatikliği yüzünden oluyo bunlar

0|1
    0|0
  • Bu ülkede kimse hak ettiği parayı almıyor ne yazık ki -,-

0|1
    0|0
  • Daha az kazanmalı

0|2
    0|0
  • Çok fazlaymış ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Aldigi para fazla degiyormu yani Turkiyede mentalite kafa degismedikce kim gelirse gelsin bu veya bir tik ustu alti olur once kendimizi degistiricez. Bizim ligimizde oynanan futbol kalitesiz bu bir gercek yavas futbol oynaniyor biz ligde iki hareket yapan adami yildiz ilan ediyoruz bjk bu sene mukemmel oynadi sahane oynadi ow muthis cl de ayni problemi yasayacak ins ben yanilirim cok abartilan fbyi shaktar napti bir hatirlayalim demek istedigim Fatih gider x gelir y gelir kafa degismedikce cok birsey olmaz he biz bu gruptan cikamazmiyiz olabilir sonra bir bakarsin gazla hirsla gideriz ama nereye kadar..

0|1
    0|0
  • Tamamen futbol ile alakası olmayan faktörler sayesinde bu kadar para kazanıyor. Akıl var mantık var , takım ortada, ne başarısı var? Şenol güneş i koy çok daha başarılı olur. Ayrıca tff de kim var? Demirören var... beşiktaşın demirören zamanındaki hali ortada.
    Galatasaray'dan gittiğinde çok sevinmiştim. Mümkünse bir daha da gelmesin. Milli takımdan da göndersinler.

0|2
    0|0
  • Lagerback üçüncü lig topçularından zımba gibi takım kuruyor. Fatih Terim'in yakınından geçmiyor maaşı.

0|1
    0|0
  • bir işe ayrasa
    sistemi yok iki üç yetenekli oyuncuya bel baglamış durumda..
    sistem takımı olamadık gitti

0|2
    0|0
  • Çok kazanıyor ve hak etmiyor hala milli takımın başında kalması çok ilginç geliyor bana, bence bir an önce Şenol Güneş gelmeli.

0|2
    0|0
  • Aylık milyon lira kazanıyor adam ve birşey yok ortada

0|2
    0|0
  • elin hocaları kurş almadan takım çalıştırıyor. bu dünyaları alıyor. sevmediğim başarısız bir adam. euro 2016 bitince göndersinler artık 6sye mi gider başkasına mı bilmem.

0|1
    0|0
  • çok gereksiz paralar dönüyorr orda 10 saat onların işini yapanlar 1.300 alırken bunalr futbolcularda deli paralar alıyolarr..

0|1
    0|0
  • Yarısını dahi hak ettiğini söyleyemem.

0|1
    0|0
  • Helal değil o kazandıkları

0|1
    0|0
  • O ne la öyle. Zengin çok zengin fakir çok fakir diye boşuna demiyoruz.

0|1
    0|0
  • kazancını sahaya da yansıtmasını bekliyoruz

0|1
    0|0
  • Hayırlısı be knk

0|1
    0|0
  • aksamları nıhat hatıpoglunu dınleyın o anlatsın garıbana sukretmesını ogretınkı zengının huzuru kacmasın

0|2
    0|0
  • Hiç bir halt yapmayan Cumhurbaşkanı o paraları alıyorsa bırak bu adam da bu rakamı alsın...

0|1
    0|0
  • bu dünyaya bir bane gelmeli.
    zenginler, dünya adaleti, boş zenginler hesap vermeli.
    gerekirse öldürülsünler.
    bizde bu millet oldukça sırtımızdan çok geçinirler.

0|1
    0|0
  • Çok fazla.

0|1
    0|0
  • boşuna imPARAtor denmiyor

0|1
    0|0
  • bir gsli olarak söylüyeyim fazla alıyo inmeli o maaş

0|1
    0|0
  • Futbolu bu yuzden sevmiyorum