Tarz sahibi olmanın yolları nelerdir sizce ?

Evet soru gayen açık tarz sahibi olmanın yolları ? Herkesi etkileyebilmeyi veya arkanızdan tarzınız hakkında konuşması için neler yaparsınız tarzınız nasıl olurdu ?


0|0
53

En İyi Kız Görüşü

 • One Direction grubu üyelerinden ipuçları almaları gerek. Seni tanımıyorum ama keşke hayatımızdaki erkekler bu grup üyeleri kadar iyi giyinebilse.

  Bazen kankalarınla uyum içinde giyinmek iyidir.

  Kankalarınla tamamen aynı giyinmen gerekmiyor tabi! Ama birbirinizi tanıdığınızı belli etmekten korkmayın. Takım elbise giyerseniz bu bilgi çok doğru! The Beatles grubu gibi görünmek pek de kötü değil bence.

  Kızlar yelek-kravat ikilisine bayılırlar.

  Sevdiğimiz birşey varsa, o da sağlam seçimlerdir. “One Direction One Thing” klibinde Liam, ceketi olamadan yelek ve kravat giymiş. Kollarını katlamasındaki umursamazlığa bayıldım! Bunaltıcı değil son derece rahat bir tarz!

  Kararsız mısınız? Tişört giyin!

  James Dean 1950'lerde bu tarzı ortaya çıkarmıştı. Nedense tişört ve kot pantolon giyen erkeklerde bir seksilik var! Bu görüntüyü bozamazsınız! Ayağınıza “Crocs” giymeniz dışında.

  Dağınık saç candır.

  Harry Styles, grupta saçı en dağınık olan ve biz buna bayılıyoruz sanırım.

  Okul dokunuşları= Zayıf Noktamız

  Genelde izlediğimiz her gençlik filmlerinde var bu… Erkekler beyzbol ceketi giyince neden bu kadar tatlı oluyor? Genelde bu ceketi Zayn Malik giyiyor.

  Hırka görünce sarılasımız geliyor!

  Erkekler hırka giyince, birden ısınmak istiyoruz! Yıpranmış tişörtünüzün üstüne giymek için şık bir seçenek.

  Ceket sayınızı çoğaltın!

  “One Direction Gotta Be You” klibini izledikçe, kabanların kış için ne kadar harika olduğunu anlıyorum! Bu size biraz “tiki” gelirse, sizi sıcak tutacak başka seçenekler de var. Mesela Niall klipte blazer ceketin içine kapşonlu, onun içine de gömlek giymiş. Ama spor tarzını hala koruyor.

  0|0
  0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

 • bir zamanlar çok takılmıştım. Aslında bir tarzın vardır git gardolabına bak orada aldığın şeyler az çok senin tarzın konusunda fikir vericektir. Sana tavsiyem tarz sahibi değilde sahip olduğun karakter ve vücuduna göre bir tarz yaratman yoksa barbi bebeğe benzemeye çalışan o gerizekalı tiplerden farkın kalmaz. tarz öncelikle öz güvenle başlar modayı da takip et mesela sana tavsiyem murat bozun kombinasyonlarına dikkat et renkleri kullan kıyaffetler aykırı gelebilir önemli olan renkleri uydurmaktır ve kendine öz güven sağla mesela spora git azıcık kas yap bunlar özgüveni artıran şeyler kendine bir şeyler al hatta yoksa bir ipad al kendine fit modeller giy güzel bir saç tarzın olsun herkez ister ama tarkan gibi yapamazsın saçlarını adamın tipiyle seninki aynımı ki ? ozaman yüzüne gidecek bir saç seç. renk uyumunu kaçırma hiç bir zaman. aksesuarların olsun illa ip bağla demiyorum koluna sevmiyorsan saat tak yüzüklerin olsun. ve 3 gün sonra bir tarzın olacağı kanısından kurtul bu zaman alan şeylerdir. Ben spor giyinen ve dikkat çeken biriydim şimdi tarzımı spor klasik modele çekiyorum ceket gitmekten nefret ederken yavaş yavaş ceket giymeyi öğrendim çokta dikkat çekiyor ama bu neredeyse 1 yılı aşan bir süredir devam eden bir süreç spor yap kesinlikle özgüvenin artıcaktır. bir zaman sonra gözünün içine bakan insanlardan veya arkandan imrenerek bakanlarda bunalıcaksın. Bir söz vardı herkez farklı olmaya çalıştığı için birbirlerine benziyorlar gibi bir sözdü sen zaten farklısın kardeşim ikimiz aynı değiliz ozaman gidip bir tarz seçip farklı olacağım derken birine benzeyeceksinde haberin yok o yüzden kendini keşfet dünyada birtanesin çünkü başka senden yok (tabi ikiz kardeşin yoksa ). Azıcık kendi için birşeyler yap renklerin uyumunu kaçırma yeter gerisi zaten hep dikkat çekicektir. Kendine göre giyin olay bunlardan ibaret.

  0|0
  0|0
 • 0|0
  0|0
 • Hahaha herkes aynı şeyi paylaşmış ayıp be yaptığınız:).

  0|0
  0|0
Yükleniyor... ;