Fitness'la 9 ayda 7 kilo almak iyi mi?

Anlamıyorum gainer da kullandım ancak 9 ayda sadece 53 kilodan 60 a çıktım. Vücut yağ oranım çok az bu yüzden çok çirkin görünüyor. Diyetisyene de gittim şimdi birde kilo alma amaçlı programla ve kişisel antranörle devam edeceğim. İstediğim vücuda ya sahip olacağım ya olacağım :D
Fitness'la 9 ayda 7 kilo almak iyi mi?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 182 cm 64 kiloydum. diyetisyene gittim bana program verdi fitness a başladım salona yazıldım. kompleks karbonhidrat takviyesi aldım çok iştahlı olmadığımdan. ilk başladığımda biceps (ön kol kası) kalınlığı 29 cm di aradan 8 ay geçti 87kilo oldum biceps kalınlığı 42 cm. yağ oranı %12. supplement alabilirsin. tabi diyetisyene danış

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• beslenmen eksik olabilie kardesim... :))) karbonhidrata yükklen... bende 8 ayda 8 kilo verip kas kütlesi yapicam 😴 💪💪

0|1
    0|0
  • Bende 1 ay gainer kullandım 60 dan 65 kilo oldum. Bide hergün cardio yapıyordum yağlanmiyim diye.

0|1
    0|0
  • Kötü değilde bizim koç bir ayda 6 kilo alan var diyodu bende yoh ammına (iç ses ) dedim. İyi ya da o kadar kötü değil.

0|0
    0|0
    • iyi değil bunu biliyorum ama kötü de değil sanırım :D

• Kötü değil bende 1 ayda 2 kilo aldım ama verdim malesef :((

• Bende verdim biliyor musun 62 idim aslında ama bazı olaylardan sonra verdim

Yükleniyor... ;