Sizce turkiyede neden bisiklet yollari cok az?

Hatta bisiklet yolu yok denecek kadar az, sagligimizi dusunup tekele zam ustune zam yapan hukumet neden bisiklet yoluda yapmiyor.
Lafa gelince ancak avrupaya tekerlemece okuyor tabi yersen...

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel bir konuya değindin arkadaşım. Bu ülkede kimse bisiklet sürerken E5 yollarını kullanmak, şapşal bakışlara maruz kalmak, kazalara sebep olmak zorunda değil.

0|1
    0|0
    • Olsa nekadar guzel olur insanlar enerjilerine atarlar hem sporda olur, sonra asabi insanlarda azalir diye dusunuyorum...
      Peki senin bulundugun yer nere orada varmi?

• Kesinlikle. Ben İzmit'te yaşıyorum ve neyse ki bu konuda sıkıntım yok. Çarşılarda, sahil şeritlerinde çokça mevcut bisiklet yolları. Ama insanlar üstünden yürüyor ve çok sinirlerim bozuluyor.

• En azindan bulundugun bolgede bsklt yolari varmis.
      Buna da sukur, ozamn sende guzel bir korna al guclu olsun sinirlerini bozma bikere bas onlar anik etkilesimene girsin bosuna sinirlenme bizim millet bu yonden dusuncesiz.:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Turkiye'nin daha cok zamani var, eksik cok sey var.

0|0
    0|0
  • Daha oraya gelene kadar cok hol katetmemiz lazim

0|0
    0|0
  • Benzin çok ucuz (!) da ondan, herkes başka taşıtlara talep gösteriyor. Bir de bizim millet biraz tembel, ondan da kaynaklı biraz.

0|0
    0|0
    • Benzinle alakasi neydi konunun anlamadim...
      Bence tembel degil bizim millet daha fazla calisiyor diger ab ulkelerine gore 4 saat extra. Bir de ustune siyasi sorunlar..
      Bunlar yine bahane degil devlet yapsinda bu bisiklet yollarini kullanan elbet olur.

• Çünkü gösterişi seviyoruz geniş otobanlar varken bisiklet yoluyla kim övünecek!

0|0
    0|0
    • Haklisin, belki halk olarak bizimde hatamiz var bu konunun gelismemesinde.. senin bulundugun cevrede var mı hic?

• Vardır ama işte halk olarak birkaç kişiyle olacak iş değil. Burada yok maalesef

• Gerci halkta da kafa birakmadilar, herun bimba gumdemler le insanimizin beyin lerini yiyorlar beyin yamyamlari din yamyamlari...

Erkekler Ne Diyor 4

• bilmem kaç kilometre otoyol yaptılar orda binin velespitinize kardişim
    tepkisi alabilirsin bak benden söylemesi ;)

0|0
    0|0
    • Velesspitizine ne yaw? :)

• bisiklete velespit, otomobile tomofil diyenlerin olmadığı bir dünya aman yarebbi inanamıyorum :D

• Bence artik klavyeye zarar vermekten vaz gec :)
      Ha velespit ha bisiklet dedigimizi anladin sonucta okadarda kultursuz degilmissin :)

• hollandada heryerde var yolun kenarinda bisiklet yollari

0|0
    0|0
  • bisiklet kullanıyorum ve evet az

0|0
    0|0
  • Gerek görmüyolar ki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;