Seçicilik nereye kadar; elinizdekiyle yetinebiliyor musunuz?

Ya her zaman daha iyisini arıyoruz birliktelik yaşayanlar ve yaşamayanlar ne zaman elinizdekiyle yetinmeyi öğrendiniz ve bunu nasıl başardınız ?

0|0
1212

En İyi Erkek Görüşü

• insan nefsi böyle programlanmış ne yazık ki.

hep daha güzeli, hep daha fazla para, hep daha fazla statü, geçilmiyor önüne bir türlü.

ancak bu çabaların boşuna olduğunu anladığında; yani o tokatı yediğinde kendine gelebiliyorsun, olan sadece harcadığın onca zamana oluyor.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• evet

yetinmeyi bilen bi insanımm:)

0|0
    0|0
  • yeterince birliktelik yaşamışsan ve bu birlikteliklerle beraber birşeyler öğrenmiş ve büyümüşsen bir süre sonra neyin sana yetip yetmeyeceği veya neyin kıymetini bilip neyi savuşturacağını bilir hale geliyorsun buna sanırım olgunlaşmak deniyor.

0|0
    0|0
  • Yetiniyorum ama ben yetnirken başkaları sömübaşkasının sömürmesine izin verirlerse çok kızıyorum

0|0
    0|0
  • Kafanda hıçbır soru kalmamışsa ve guvenıyorsan başkasını aramazsın ..Elindekinin kıymetini bilirsin.

0|0
    0|0
  • ben çok seçiciyim gittiği yere kadar:))))))

0|0
    0|0
  • vallahi ben elimdekiyle yetinmek istiyorum lakin; sanırım o benle yetinmek istemiyo :) :(

0|0
    0|0
  • yetiniyorum

0|0
    0|0
  • Başaramadım.

0|0
    0|0
  • Elimizdekiyle yetinmeyi bilseydik gidenin ardından bakakalmazdık.

0|0
    0|0
  • elimde bişey yokkii:))

0|0
    0|0
  • yetinemem daha ıyısını ısterım

0|0
    0|0
  • Sevince oluyor. Özel bir çabaya gerek kalmıyor. Ha birde karakter meselesi tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Elimdekilerle son derece mutluyum. Ama daha fazlasını istiyorum; bu yolda çalışmak ve sonuçlarını görmek de beni mutlu ediyor çünkü.

Mutluluğumuz ve elimizdekiler ve hatta elde edeceklerimiz tamamen bizim seçimlerimizin birer sonucudur.

0|0
    0|0
  • 'yetinmek' sanki 'razı olmak' anlamı taşır gibi. aslında insan, hayatındaki heyecanları bölüyor. kendiliğinden bölünüyor daha doğrusu.

bunun en belirgin örneği dostluk... "tamam ya bu dostluk sıktı. başka dostluklar peşinde koşiyim" diyor muyuz, kendiliğinden kopma olmamışsa...

her duygu derinleştikçe zevk verir. bu yüzden içinde sevgi varsa yetinmek de vardır.

0|0
    0|0
  • Hiç öyle düşünmedim, çünki en iyisi bendim. ben yok olana kadar benden daha iyisi olmaycak :)böyle düşünürsen kurtulursun belki

0|0
    0|0
    • iyi olduğumuz için de kimseyi üzmeye hakkımız yok ben şahsen öyle yapsaydım ne fırsatları tepmezdim ama yakıştırmam kendime

• Güzel cevap kendimden de eminim ama bir yerde de haddini bilmek gerekiyor bence tabi sen de haklı olabilirsin

• Neden haddini bilesin, karşindakini büyütme yeter, o zaman had bilmene gerek yok.

• olsa yetinemeyecegim o yüzden hiç ugrasmıyorum (:

0|0
    0|0
  • İnsanlar asla elinde olanla yetinmeyi bilmezler.

0|0
    0|0
  • Ben tatminkarımdır. Elimde olmayanlara of of diyeceğime, elimde olanı en iyi nasıl değerlendiririm derim ve ona göre davranırım.

0|0
    0|0
  • uzun zamandır bu kadar yararlı bi soru görmemiştim. teşekkürler..

0|0
    0|0
    • :)) Ne demek sorularım ve ben sizler için varız.Şaka bir yana rica ederim beğendiğine sevindim

• elimdekiyle değil elimle idare edeceğim bundan sonra kadın yok dertde yok..

0|0
    0|0
  • Yetinmiyorum kimbilir doğru mu yapıyorum

0|0
    0|0
  • Yoo en iyisini aramıyorum.

0|0
    0|0
  • yetinebiliyorum elimdekilerle

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;