Fenerbahçe-Bayern olası kupa finali

Fenerbahçe Uefa kupasını kazandı farz edelim. Olmayacak şey değil, bir an böyle düşünelim arkadaşlar.

büyük ihtimalle süper kupada Bayern ile karşılaşacak. Çünkü Bayern in CL yi alması bu sene engellenemez. önlerinde duracak takım göremiyorum şu anda.

Ben şahsen bir Türk takımının Bayern ile oynamasını istemem.

Bakın, her takıma evet derim bir şekilde. Onlar bir yerden sonra rölantiye alıyor çünkü.

Ama bu Bayern in acıması da yok, vicdanı da. Futbolu takip edenler bilir, detaya gerek yok.

Allah korusun, istenmeyen kötü bir sonuç çıkabilir o maçta.

Bu ultra über Alman panzeri ve tankı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern %100 performansıyla oynadığında önünde hiçbir türk takımı duramaz real madrid ve barcelona bile zor durur ama süper kupa finallerini genelde uefa şampiyonu kazanıyor.cl şampiyonu o kadar konsantre olmuyor ya da olamıyor o kupaya öyle bişey olsa favori bayern de olsa fenerbahçe'nin de şansı var

0|1
    0|0
    • Almanlar bence disiplinleri dolayısıyla konsantrasyon sorunu yaşamazlar.

• Almanların disiplini meşhur tabi ama çok da önemsendiğini zannetmiyorum süper kupanın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• neden olmasın ki eğer uefayı aldıysan sonucu ne olursa olsun şampiyonlar ligi deviyle oynarsın.bence şu an bunu istemeyecek fenerli yoktur :))

0|1
    0|2
  • Hele Uefa'yı kazansın...

0|2
    0|0
  • Fener alsın artk birşeyler.

0|0
    0|0
  • Alamazlar maci

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bayern Münih Barcelona yı bile yenecek güçte. Onu Fenerbahçe ile karlılaştırmak ve rakio görmek şimdilik haddimize değil. Yanlış anlaşılmasın Fenerbahçeyi küçümsemiyorum ama futbol karakteri, taktiği ve gücü olarak yaklaştığımız zaman fark ortada. Tarafsız bakmamız laızm.

0|0
    0|0
    • Karşılaştırmıyorum zaten, tabi ki arada büyük fark var.

• güzel maç olur...

0|0
    0|0
  • Perşembe Günü Fenerbahçeyi destekliyorum GSli olarak ama Benfica hızlı ve kondisyonu üst düzey bir takım yani FB gibi kontrollü değil FB ise kondisyonu düşük bir takım herkez Chelsea gelmemesine sevindi ama Portekizde Benfica'nın maçlarını izleyen bilir zaten İnanılmaz hızlı tek top yapıyorlar . Hücumları zaten Fenerbahçenin iki katı gücünde Defansta ise FB önde Benficanın defansı fazla iyi değil gollü bir maç olacağını tahmin ediyorum . Gönül isterki FB yensin ama maçın böyle biticeğini düşünüyorum Benfica 2 - 1 Fenerbahçe

0|0
    0|0
    • Volkan ve Sow gününde olursa, ben 1-0 ya da 2-0 Fener alır diyorum. savunmaları iyi değil dediğin gibi.

• Valla Fenerbahçeyi kutlarım hakettiği gol olmasada hakettiği bir maç aldı golün kornerle ilgisi yok ama maçın geneline baktımızda Fenerbahçe iyi bir oyun oynadı yalnız en dikkatimi çeken nokta Benficalı oyuncular böyle bir atmosfere alışık değiller adamlar her topu ayağına aldığında ıslık seslerine şaşırıp pas hatası yapıyorlar dikkat edersen yani işallah FB Benficanın sahasında istediğini alır ben avantajın Fenerbahçeden yana olduğunu düşünenlerden değilim bence hala şanslar eşit

• 2 0 gibi bir skor olsaydı düşüncem farklı olurdu Fenerbahçenin defansı çok iyiydi ama hücum için aynı şeyi söyliyemem rakibin riskli pas hatları yapması Fenerbahçeye yaradı hücum konusunda o kadar iyi olduğunu gene düşünmyorum ama Defansını iyi gördüm fenerin . Yalnız Benficada Fenerbahçe gibi bir takım evinde iyi işallah orda basit hatalar yapmazda finale kalır fener

• Aynen dediğin gibi saha kenarında çocuklarını kessen maçtan kopmaz adamlar.

0|1
    0|0
  • bayern engellenemz olmamış brpo ya tamam çok iyi takımda farz edseydin daha iyi olurdu. zaten fb uefayı alsa bir çok iyi oyuncuyu geitir takıma bayernle iyi oynar bence.

0|0
    0|0
    • Neden olmamış? onları durduracak takım göremiyorum şu anda. Realin ne olduğunu Telekomda gördük. Dortmund desen ligde 20 puan fark yemiş. Bir Barcelona kalıyor, o da bu akşam game over olacak.

• Real önce Dortmundu geçsin de

• dortmuntu geçer merak etme

• bayernle karşılaşmak güzel olur bence 15tanede atsalar farketmez:D

0|0
    0|0
    • öyle deme arkadaşım. Bayern le karşılaşırsak bütün karizma gider. inşallah Dortmund gelir. Götze den dolayı hırs yaparlar. istemiyorum ben Bayern i . adamlar vicdansız merhametsiz. kuduz köpek gibi oynuyorlar.

• fener'e persembe günü 5 tane cakarlar.Ben böyle düsünüyorum.

0|1
    0|0
    • Hayal kuruyorsun kanımca. Benfica'nın önünde daha önceki güçsüz savunmalar olmayacak. Fb rakibe göre iyi analizler yapan ve oynayan bir takım. şanslar eşit.

• fener uefa kupasını aldı artık.hayırlı olsun:)

• final diyelim şimdilik :) tek maç belli olmaz ama oraya gelmişken de bırakmayız yani.

• 9-0 felan biter

0|0
    0|0
  • aga sen doğmamış çocuğa don biçmişsin.

az bekle hele

0|0
    0|0
    • farzı mahal be arkadaşım.

• bu akşam futbol ziyafeti olacak ama. biz keyfini çıkaralım.

bugün dünyanın en iyi 2 takımı oynayacak. yarın da iki efsane teknik direktör (Mou, Kopp) kozlarını paylaşacak. güzel 2 gece olacak.

• valla haklısın

• donanım haberde yazarsın hatta böyle bir başlık açmıştın..

0|0
    0|0
    • çaktırma dostum, esinlenme diyelim :)) doğrudur takip ediyorum orayı.

• biliyom onları 2009da türediler:DD: normalde madridliler los galakticos etkisinden dolayı 20 yaş üstü gençler :D:D barcalılar ise en büyükleri ortalama 18 yaş cvarı :DD:.

• belki de kendi takımlarından ümidi kestiler oraya yöneldiler :) bir tahmin

• + 18 olur Bayern le oynarsa. ama Bayern le olacak diğerleri değil.

0|0
    0|1
  • sorun olmaz, chealsea bile atletico'dan 4. bizde 5 yiyelim, ne fark eder.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;