Ramazan ayında spor+diyet?

arkadaşlar 4 aya yakındır spor+diyet yapıyorum. ramazan geldi malum. yemeğimi hafif yiyecegim çorba salata ızgara tarzı.. sahurdada yumurta salatalık felan... sizce sporumu iftardan 1-2 saat sonra yani saat 10 gibi mi yapayım yoksa iftardan 1-2 saat önce mi?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Tam gün sıvı almadan duracağından, önce yaparsan çok su kaybedersin bu da sağlık açısından riskli olabilir.

0|0
    0|0
    • sahur iftar ve iftar sonrası tekrar sahura kadar su ihtiyacımı karşılacagaım ıcın problem yaratacagını sanmıyorum teşekkur ederim :)

• 16-17 saat oruç artı spor bana çok mantıklı gelmiyor.

• Teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• İftardan önce kesinlikle spor yapma, spordan önce enerji amaçlı beslenmen şart. Sen ağır spor yapmıyorum bir şey olmaz desen bile vücudun olması gerekenden fazla yorulur ve zarar görür. O yüzden iftarını zaten çok ağır yapmadıktan sonra 1-2 saat bekleyip sporunu yaparsan senin için en iyisi olur. Geçen sene ben böyle yaptım.

0|0
    0|0
  • 2 seçenek Sun ya 2 saat önce yap cardio ağırlık ya da hemen sonra yap bekleme ama besin düzenin önemli iftar sonrası öğünü 3 e böl

0|0
    0|0
  • İftardan önce susuz kalır vücut iftardan sonra bir 3 saat geçmesi lazım 3 saat geçerse 12 uyuşan saura kalksan hormon salgılamaya vakit kalmaz en iyisi yapma

0|0
    0|0
    • normalde 4 saat felan spor yapıyorum günlük... ama ramazanda 1 saate indircegim 6.30 da başlayıp 7.30 da bitirecegim yarım saatte duş yemek hazırlıgı olarak geçer zaten. suyumu bol bol alıcam iftarda ve sonrasında sıkıntı olmaz umarım... sporu bırakamam :)

• Önce sonra nasıl rahat edersen

0|0
    0|0
    • sanırım öncesinde rahat edecegim :) teşekkür ederimm

• Gerek yok 1 ay ertele

0|0
    0|0
    • yok erteleyemem teşekkür ederim

• aç karnına spor yapma direk kastan gider

0|0
    0|0
  • Önce yaoma ben geçen dene önce yapdım ölüyodum ya sonra candır

0|0
    0|0
  • Iftardan 1.5 saat sonra felan iyi olur

0|0
    0|0
  • ramazan diyet programı var bende

0|0
    0|0
    • paylaşır mısın rica etsem?

• ne lak lak yapıyosun o zaman

• gizlenmesen verirdim

• 30 rekat namaz kıl daha iyi bacım. : )

0|0
    0|0
    • o dahil zaten çok şükür :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;