Beşiktaşlılar fenere mi gs yemi daha çok düşmanlık besliyorsunuz? ?(Sadece BJK liler katılsın)?

Mesela dün kimi tuttunuz maçta hangi takım daha itici geliyor eskiden fenerbahçe Beşiktaş baya düşmandı 2000 lerde Şu an durum nasıl?

• Fenerbahçe daha itici
    A seç
  • Galatasaray daha itici
    B seç
  • İkiside eşit
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek Beşiktaş li sadece kendine bakar da bu niye merak uyandırdı sende gizli şekilde hemde

0|1
    0|0
    • Çünkü eskiden Beşiktaşlı kişilerle beraber hep fenerlilerle uğraşırdık ben bjk yi onlarda gs yi tutardı fenere karşı mesela 2005 te fenerin İnönü baskını var aynı şekilde Beşiktaş kadıköy baskını var hep Internette bjk fener düşmanlığı vardı Beşiktaş 2006 da Türkiye kupasını aldı hepsi gs yi şampiyon olsun istiyordu ama son dönem nedense biraz düşmanlık arttı eskidende vardı ama fener bjk daha fazlaydı bunu araştırıyorum ankettede sonuçlar ortada

• Sonuçta kendi menfaatin doğrultusunda istemişsin. Fb şampiyon olsa 4. yıldızı takacakti

• Evet orası öyle ama Türkiye Kupası finali olsa yine BJK yi tutarım gs nin 17 bjk nin 9 fb nin 6 tane olmasına rağmen. ya da uefa kupası finali olsa bjk yensin yine derim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• İkisi de eşit dedim

0|0
    0|0
  • Fenerlileri sevmiyorum ben Galatasaray la derdim yok 😊

1|0
    0|0
  • Fenerlıler daha ıtıcı bu bıze azızı yıldırımın kazandırdıgı bırseydır nefretımı ona borcluyum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu gavur maçı degildi biri fener digeri real madrid veya gs real madrid degildi bizim takimlarimizdi ikisi de dusmanlik niye besleyek iyi olan kazansin dedim kim hakettiyse o kazandi ha ama fenere kızdım yine nasil verdi maci diye ama olsun bu bir oyun savas degil sonucta

0|0
    0|0
    • Orası öyle ama sonuçta arada bir düşmanlık var ben mesela gs liyim iki takımıda sevmiyorum eskiden BJK ye sempatim vardı ama herseye rağmen Beşiktaş fb ye karşı tutuyorum

• ben Fenerbahceliyim
    Ben bile Aziz yildirim yuzunden Fenerden nefret eder oldum

1|1
    0|0
  • c dedim

0|0
    0|0
  • 30.05.1993 tarihinden beri cincona ayar olurum ve tabii ki Ankaragücü'ne. Feneri sevmem ama bir nefretim yok Fenere karşı.

0|0
    0|0
  • İkiside umrumda degil biz kendimize bakıyoruz

0|1
    0|0
  • reis bizim dostumuzda düşmanımızda yok kartallar tek ve yüksek uçar

0|0
    0|0
  • İkiside Eşit

0|0
    0|0
  • İki renk kardeşi ikisine de eşit ayarım

0|0
    0|0
  • İki şampiyonluğumuzu çalan cimboma

0|0
    0|0
    • Fener 2005 te çalmadı mı sizden :D

• Nasıl çaldı

• Pardon 2004 diyecektim. Siz 2003 te şampiyon oldunuz Lucescu ile 2004 yılında ilk yarıyı 9 puan önde kapadınız ama hakem hataları ile Aziz Yıldırım işin içine girerek fener şampiyon oldu 2005 te ise trabzon şampiyon olacak gibiydi yine cem papila denen herif trabzonu yemisti 2011 zaten trabzonun hakkıydı azizin oyunları Beşiktaş ve trabzonu vurdu hep

Yükleniyor... ;