Fatih Terim Sizce Galatasaray a Geri Gelmelimi?

A Sporda dün Fatih Terim gelecek sezon hem milli takımı hemde Galatasarayı çalıştıracağını söyledi sizce İmparator geri gelmelimi? Dün kupa kaldırırken bir kez daha anladım İmparatorsuz kaldırılan kupalar sönük kalıyor
Fatih Terim Sizce Galatasaray a Geri Gelmelimi?

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Aspora gore Lucescu da gelecekti , herşeye inanmamak lazim

0|0
    0|0
    • Tamam ama Lucescunun Gs ile ilgili bir açıklaması yok Fatih Terim basın toplantısında Galatasaray benim için ayrı kapris yapamam benim kişilerle işim olur dedi resmen gelirim dedi

• Satmadan transfer yok artik , para edecek oyuncuları satabilecek mi

• Satacaklarıni sanmam ama satmadanda 3 transfer yapılabilir bana göre

En İyi Kız Görüşü

• gelsin isterdim ama çok zor. kovuldu bu adam.

0|0
    0|0
    • Adam ben Galatasaraya kapris yapmam benim kişilerle işim olur Galatasaray benim için ayrındedi resmen teklif yapın geleyim diyor işte

• Sanarim☺

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır şu anki Teknik direktör bence çok başarılı
    Emre Çolağı bile küçük Şınayder yapmış adam :)
    O kara kuru zenci var , o bile adam olmuş :)

0|0
    0|0
    • Emre Çolagi Sneijder yapti ama Sneijderide Emre Çolak yapti iyi oynuyor ama hemen sakatlaniyor malasef

• İşte biraz olsun fizik gücü şart, kondisyon şart, özellikle Sinan Gümüş kendini hemen yere atıyor, az dayan az sabret :)

• fatih terim gelmek istiyordur bence ama mevcut teknik direktörleriyle gs devam etme kararı alacak gibime geliyor...

0|0
    0|0
    • O da iyide İmparator bir başka ya

• Peki biz mesala Galatasaray olarak takım kötüye gittiğinde Fatih Terim gelir bizi kurtarır işte bazıları Aysal gelir bizi kurtarır diyor. Peki sizde takım kötüye giderken işte şu isim gelir bizi kurtarır diyebileceğiniz bir isim varmı?

• vardır elbet ama gs de fatih terim içirdeki balantılarını kullanarak kendisini talep etmelri için harkete geçirtiyor dönem dönnem öyle de bir şey var, aysalı da yollatan fatin terimcilerdi... ama gelirse gs ye şu an ki teknik adamdan daha faydalı olur ama yine tahmininm mevcut teknik adamla devam ederler, belki gelecek sezon ilk yar ı sonlara veya ortalarından işler kötü giderse fatih terim devreye girebilir...

• Gelirse bir Fatih Terim gelir zaten onun dışında gelecek Teknik Direktörler yeni bir kumar olur. Demiören ve ekibine resti çeksin gelsin.

0|0
    0|0
  • İnşallah

0|0
    0|0
  • Fatih terim den başka Ada'm mı yok anlamadım her başı sıkışan terim diyor bu Ada'm ölünce nolcak acaba

0|0
    0|0
  • Tabii ki geri gelmeli

0|0
    0|0
  • Geri gelmeli imparator

0|0
    0|0
  • İmparatorsuz olmuyor

0|0
    0|0
  • Bence gerek yok fatih terim devri kapandı.

0|0
    0|0
  • Öyle bir demecini duymadım dün, ciddi msiin?

0|1
    0|0
    • Basin toplantisinda Galatasaraya kapris yapacak halim yok ben Galatasaray ın efsanesiyim demişti imparator

• Yok A Sporda haberci arkadaşlar söyledi o nu demek istiyorum

• inş oyledir knks

Kızlar Ne Diyor 2

• çok da gerek yok aziz yıldırım feneri bir rahat bıraksın ama rezalet bir yenilmeydi

0|0
    0|0
    • Aziz Yıldırım kalmalı kesinlikle ☺

• imparator, galatasarayın fahri hocasıdır.)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;