Şu lanet olası ayva göbek bir gün gider mi?

Gidicek mi çok merak ediyorum. Haftanın 4 gününü sporda geçiren biriyim. Her türlü mekik göbek bel hareketini yapıyorum. Diyet işte evet yapmıyorum ama. Abur cubur yemem, şeker tüketmem. 2 öğün yerim. Çok yemem. Fast food yemem. Ama ekmek yerim. Kabul ekmek çok yiyorum. Ekmeğide mi tamamen kesmeliyim?
Ha bir de yoğurt limon ve zerdeçal göbek yağları için araştırdım onu yapcam. Çörek otu yağı da öyleymiş. Of ben biberiye yağı bile sürdüm siz ne diyorsunuz ya... Ama genetik herhalde şu love handle denilen ve ayva göbek çok zor gidiyor.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ekmeği sıfırla zaten sorun o , ha bir de şekeri sıfırla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Sana bir şey söyleyeyim:
    Yemek yemeyerek zayıflayamazsınız diye bir cümle varya gerçek değil o..
    Ben 90 kiloydum 1 senedir günde 1 öğünden fazla yemekk yemiyorum vücudum 1 ay sonra alıştı istesemde yiyememeye başladım. Çok yiyince kusuyordum. Çünkü miğdem küçülmüştü. Acıkmıyordumda tüm gün. Direnç düşürür diyorlar ama bu sene en fazla 1 kere grip oldum. Ve şu an 63 kiloyum. Yemeğini azaltarak kes. İnan zayıflıyorsun. Hele ekmek denen illeti hiç yeme...

0|0
    0|0
  • bir kadinda normal yag oranin biraz yuksek olmasi bir kadin icin six pack nerdeyse imkansiz iyi genetik olmadan drug free

0|0
    0|0
  • Size önerim sıkı birndiyet
    Sabah yumurta her sabah yerseniz 4 ayda farkı görürsünüz
    Öglen ekmeksiz 1 tabak yemek
    Öglenden sonra biskuvi diyet
    Akşam ekmeksiz 1 tabak ne yemek varsa
    Bide bunların üzeirne spor yaparsanız ben 5 ayda 17 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Knk ekmek yeme bence ondan

0|0
    0|0
    • ekmeksiz nasıl doyulur? hele kahvaltıda. zaten sadece kahvaltı da yiyorum? mesela börekte mi yemiyim dondurma felan?

• Biraz kes bakalım gidişata bak

• bence ekmeğide kes

0|0
    0|0
  • zaten göbeği ekmek yapar.
    senin bu sorun neye benzedi biliyormusun.
    fahişelik yapmak istiyorum ama bekaretimide korumam lazım:)

0|0
    0|0
  • Kardio yaparsan o da kalmaz

0|0
    0|0
  • Günlük yürüyüş yap 1 saat sürsün 3-5 ay sonra formuna dönersin tabi düzenli bir diyet programı ile. ""

0|0
    0|0
  • Genetiğinde olabilir evet ama ekmeği kes hamur yani sonuçta şekeri yağı sıfıra indir dediğine göre fiziğinde iyidir

0|0
    0|0
    • ekmeksiz nasıl doyulur? hele kahvaltıda. zaten sadece kahvaltı da yiyorum? mesela börekte mi yemiyim dondurma felan?

• öğlen akşam? ulan diyet yapmak için de zengin olmak lazım. evde ne yapılırsa onu yiyen insanlarız biz :D

• Kıyamam sana ben 😀 açlık bile parayla 😀

• Kulaklığı tak aç müziği yürüyebildigin kadar yürü ayrıca hobi haline getir yürüyüşü bir bakmışsın erimişsin :))

0|0
    0|0
  • nasıl ayva olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • tam tahıllı buğday ekmeği ye ya da normal ekmeği kızart kalorisi düşsün

0|0
    0|0
  • Ekmek olarak tam buğday ve köy ekmeği ye. Tabi öğün olarak 1 dilim en fazla 2 olmalı.

0|0
    0|0

• Muz iyidir. Tabi şimdi mevsimi geldiği için kiraz yiyebilirsin. Karpuz yiyebilirsin. Erik yiyebilirsin. Alternatifler arttı sonuçta. Ama muz tok tutar ben genelde onu tercih ediyorum. Karpuzda sulu olduğu için şişiriyor. Bence bunlar iyi ve günlük 1 bardak yeşil çay iç mutlaka. Metabolizmanı hızlandıracaktır ve her yemek öncesi mutlaka bir bardak suyu oturarak iç ki açlık hissini bastırsın.

• ya ayva göbeksiz kızlar irenç oluyo kanka one öyle çıta gibi

0|0
    0|0
  • spor eğitmeninden destek almak istersen yazabilirsin

0|0
    0|0

• Çok tatlı bence o ayvalar yahu <3 :*

0|0
    0|0
  • ekmeği çoj yediğin an bitmiştir olay bütün emeklerin boşa geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • çok yemiyorum 1 öğün yiyorum o da kahvaltıda az. peki ya börek?

• kepekli ekmek yiyebilirsin hamur ve kalori oranı düşüktür. böreğide su böreği olarak yiyebilirsin

• peki sadece sebze mi?

• Gitmez

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;