Sizce 4. yıldızı hangi takım daha önce alır?

Size göre dördüncü yıldızı hangi takım daha önce alır? Beşiktaş'mı yoksa Fenerbahçe'mi?
Ben Beşiktaş diyorum, ya siz?

• Beşiktaş
    65%(17)61%(46)Oy Ver58%(29)
  • Fenerbahçe
    35%(9)39%(30)Oy Ver42%(21)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben Beşiktaşın, en başta Şenol hoca farkıyla ve hali hazırda olan kurulu bir takım ve sistemiyle üstüste şampiyonluklar kazanacağı döneme girdiğini düşünüyorum.
Bu yüzden, bahsettiğim bu üstüste şampiyonluklarla Fenerbahçeyi zaten yakalayacağına eminim
Umarım 4. yıldızıda Beşiktaş onlardan daha önce takacaktır

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş tabiki.
    Yeter ki Aziz devam etsin, bir yere gitmesin :)

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah Beşiktaş 4. yıldızı fenerden önce takar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Aziz devam edene kadar fb 4 u goremez , ama herşey 4 değil tabi istikrar yakalansın gerisi gelir , yoksa bir sene şampiyon olup diğer sene anadolu kulübü gibi takılmak acı verici

1|0
    0|0
  • bende beşiktaş diyorum fenerbahçeli olarak

1|2
    0|0
  • besiktas alsa daha once ne pis olur fenere

1|0
    0|0
  • Besiktas bir 3. Yıldızı taksında once :) fenerbahce takar tabiki.

0|0
    0|0
  • siyaaaahhhhhh

1|0
    0|0
  • Hic bir oylama da fenere oy kullanmam ama hayal dunyasinda da yasamayalim 6 sampiyonluk karsisinda tek sampiyonluk pek mumkun degil gibi

0|0
    0|0
  • ASD. DSA arada 6 şampiyonluk fark var siz önce bir hayalini kurduğunuz 3 yıldızı takın geçen seneki isyanlarınızı unutmadık. nediyordunuz biz 30 yılda geçse 3 yıldızı takamıyacaz hep hayal olarak kalacak falan :)

0|0
    0|0
  • beşiktaş diyenler ne kullanıyor :D

0|0
    0|0
  • bjkliyim ama fener alir daha 3 u alalim hele bir once :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş işaretleyenler neyin kafasında? Ahahaha adamlar daha üçü alsın da 4 e daha var 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yok artık tabii ki fener. Beşiktaş daha 14 fener 19

0|0
    0|0
  • Onu bilmem ama Galatasaray dörtte kalır 😀😀

0|0
    0|0
    • bu dediğine gerçekten inanıyor musun?

• 3 büyüklerde başkanlardan çok çekti beşiktaş demirörenden çekti fener azizden hala çekiyor biz ise dursun özbekten adnan polattan çektik. Var bir sıkıntı demek ki vizyon sahibi insanlar lazım yönetime.

• @gizliuser bizim şuanki Başkan çok iyi valla inşallah paralı bir yaw he gelmez. indirmezler onu ordan

• 2023'e kadar zamanları var alan alır

0|0
    0|0
  • Trabzonspor.

0|0
    0|0
  • kafanmı güzel kızım senin bjk nin zaten 2 yıldızı var önce bir 3. yü taksın :D bu soruyu sormadan önce ne içtiysen aynısından bende istiyorum :D

0|0
    0|0
  • 3 ü taktılarda 4 eksik kaldı yani sizde varya shdhds

0|0
    0|0
  • beşiktaşın alacağına sen inanıyor musun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçeli olduğum halde Beşiktaş dedim. Bu gidişle trabzon spor bile bizden önce alır

1|0
    0|0
  • Beşiktaş

1|1
    0|0
  • Beşiktaş

1|0
    0|0
  • beşiktaş önce üçü taksın neyin kafasını yaşıyosun sen beşiktaş alırmıs ahhahha :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;