Sorun kimde anlamıyorum

Bugunlerde hep sevgilimle konusmaya ihtiyac duyuyorum ama o konusmuyo aslında konusuyo da cok az. ben ozledigim icin belkide ilgiye ihtiyac duyuyorum ama onun bu kacak tavırları kendini agırdan satmaları cok moralimi bozuyo kucuk dusuyorum. Ben niye boyle oldum? Kendimi nasıl toparlicam? Ya o kactıkca kovalıyrm kendimi cok kucuk dusmus hissediyorum. aslında ilgili de guzel mesajlar atıyo arıyo ama ilk kapatalım diyen o oluyo. ilgisizmis gibi geliyo bana offff niye boyle oldum sonunda sıkılıcak benden offfff yine iyi sabrediyo. sorun kimde anlayamıyorum.

Güncellemeler:
bide cok stresliyim bu aralar :(

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• benim ki her gün bile aramıyor mesajlarla idare ediyoruz ayrılmak istediğimdede çok üzülüyor anlamıyorum, siz gunde ne kadar görüşüyorsuunuz?

0|0
    0|0
    • bizde hep mesajlasıyoruz gun icinde degil ama aksamları mesajlasıyoruz daha cok. o da ayrılmak istemiyor ayrılmak istedigimde yalvarıyo.

• haftada iki defa çok az bence uzakta olsanız farketmez çok az

• bilmiyrm benimde umutlarım tukenmek uzere zaten

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• sende haklısın. oda sevgilin olarak yanında olmalı. kapatmamalı bir nevi. ama seninde kendine gelmen lazım tabi. sonuçta saat üstüne saat konuşmak yorar insanı. dert etme. geçer zamanla. onsuzda keyif alcak şeyler bulmaya bak

0|0
    0|0
    • yaa aynen o buldu mesela oyalanıck seyler. telefonda konusuyoruz oyun oynicam diyo facede oyun oynuyo bnde giriyorum konusmuyo bile kısa kesiyo bende yuzsuz gibi konusmaya calısıyorum. daha 1 ay oncesine kadar o kızıodu bnden kacıosun diye o kovalıodu niye boyle oldum ben ya offf :(((

• o huzursuzlugu atamıorum iste onla konusunca gecicek sanıyorum o huzursuzluk ama aslında gecmio daha cok buyuyo.

• uğraşmaya çalış.senin elinde. güçlü ol

• Sevgilin sıkılmış bile zaten senden aşkı bitmiş belli hazırla kendini bir aya kalmaz ayrılalım der.

0|0
    0|0
    • ya hayır ayrılalım diyorum asla diye yalvarıyo o benden asla ayrılamaz

• Öyle biri değil diyip aptal aşık gibi gözü kapalı güvenme kimseye güzelim öyle bişe yapar sen bile şaşarsın neye uğradığına.

• yok gozu kapalı guvenmiyorum zaten ama o konuda rahatım yaparsa beni kendinden sogutur hic donup bakmam arkama o kaybeder yani.

• sorun sende dert arıyon kendine

0|0
    0|0
    • niye boyle oldum bilmiyorumkiii kendimi cok kucuk dusuruyorum gittikce dibe batıorum

• utanmada doktora git bence ciddi ciddi

• off aynen psikolojim bozuldu zaten

• kendisi bu hale düşmektense seni bu hale düşürmüş, kontrol onda..

0|0
    0|0
    • nasıl degistircem bu durumu ?

• tesekkurler ama cevremde konusup kafa dagıtabilecegim cok kisi var zaten. tskkrler yinede.

• rica ederim, lafı bile olmaz

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an ki hayatımız aynı sanırım. Allahdan korkun olmasa, boynuz mübah bunlara.

İlk iki yıl deli divane, daha sonra dalgasız deniz. İçim kurudu be. Çöktüm, göçtüm. Ne yapmalı da tekrar aşık etmeli.

0|0
    0|0
    • bizim daha 8 ay oldu ama ayrı sehirlerdeyiz askımızı da dogru duzgun yasayamıyoruz ki. ya ama dedigin gibi bunlara hersey mubah cıldırtıyo benii ya bilerek yapıyo sanki. ozledim seni diyorum konusalım diyorum ikide birde kapatmaya calısıyo. bende benle konusmak istemiosun diye ustune gidiyrm sonra gonlumu alıyo. ertesi gun yine kacak tavırlar. bilerek beni cıldırtmak pesinde kosturmak icin yapıyo bnce.

• yeni nesil erkeklerin hepsi odun mu yaa...:(

• ilgilenck uğraş sağlayacak başka şeyler bul adamı da fazla sıkma 24 saat konuşamazsınız sonuçta kadın ilgi ister fakat o da yeterli düzey de olursa iyi olur.

0|0
    0|0
    • off cok dengesizlestim kendimi cok kucuk dusurdum nasıl toparlanıcam ben ya kimbilir ne dusunuodur :((((

• adet döneminde misin ondandır belki

• hayır degilim adet donemim de 3 hafta gecikti zaten

• direk konuşsana böyle uzatıp aklına takılacağına korkmada ne olursa olsun hayrına olucaktır umarım

0|0
    0|0
    • ne konusym bunları soyledigimde sacmalıyosun diyo

Yükleniyor... ;