Protein tozu kullanıyor musunuz , sizce bir zararı var mı 👇👇?

Bence yok 2sene önce hardline whey kullanmıştım 1 ayda müthiş bir gelişim kaydettim salonda yani normale göre daha hızlı gelişiyorsunuz rahatsızlığım (laktoz intoleransı) dışında bir zararı olmadı hatta daha enerjik oldum. laktoz intoleransı başlayınca sporuda proteinide bıraktım. Şimdi spora başlıcam soya protein var hardline vmax ona başlıyayım diyorum laktozsuzmuş. Ne diyorsunuz kullananlar 😐

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Whey kullaniyorum ama tadini begenmiyorum. Hatta cok zorlanarak içiyorum midem bulaniyor. Senin onerdigin protein tozu var mi tadı güzel olan?

0|1
    0|0
    • Benim kullandığımda whey idi çok güzeldi benim alacağım kötü soya tadı güzel değil rahatsız olduğum için bunu alıyorum alabileceğin en iyisi o çilekli dene

• Hmm anladım. Teşekkür ederim

• Rica derim

En İyi Erkek Görüşü

• Kas gelişimi normal bir fizyolojide aylarca süren çalışmalar sonucunda oluyor dışardan aldığın şeyler bunu hızlandırsada fizyolojiye ters düşüyor çünkü insana sunulan besinler hep komplex yapıda olduğu için mide ve barsaklarımız var. Ama bu yapılardan çekip elde ettiğimiz monomerleri karmaşık bir insan yapısına ve daha henüz anlaşılamamış sistemimize sunup sadece belli bir odak olarak kasların kullandığını düşünmek bana saçma geliyor. Only Natural ;)

1|1
    0|0
    • Olabilir ama bu proteini doğal yoldan almk hem maddi hemde hazırlama vs açısından zor

• Sadece vücudun ihtiyaci olan vitamin ve mineralleri istediğimiz yemeklerde ve sebzelerden alamiyorsak gerekli her markaya ve içindekilere dikkat etmek şartıyla kullanılabilir bence.. 😊

Kızlar Ne Diyor 5

• Geçen gün eczanede özel yiyecekleri gördüm. Benim bile canım çekti😄

0|1
    0|0
  • ilaçla kas yapsan ne olur

0|1
    0|0
    • İlaç mı poretin tozu normalde sütten etten tavuktan alamadığın proteini, toz haline gelmiş haliyle almandır ilaçla alakası yok

• Tavuk ye çok doğal 2günde hormonla büyütüyorlar et ye ilaçlı gübre veriyorlar sütiç içinde gereğinden fazla hormon bulunuyor ekmek ye onlarca katkı maddesi var. Çok yanlış bir algınız var herşey gibi buda okadar zararlı fazlası değil

• İç banane ekmek yemiyorum süt ve tavuk yumurta. köyden özel aliyoruz köye yakınız merak etme

• Kullanmıyorum

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum ama zararı yok bence

0|1
    0|0
  • Kullanıyorum ben iyi al

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kullanmiyorum zarari yok ama yemek varken protein tozuna para harcamak sacma olur ancak iyi para kazaniyosan ve guzel smoothies yapabiliyosan bence onun yerine tuna baligi tavuk falan al yap bol bol pilavla ye Tank olursun

0|1
    0|0
  • Protein tozu dediğin alamadığın proteini yeterli beslenemediğin yerde sana hızlıca yardım eden birşey... oturup protein tozu içen kimde kas gördünüz görmediniz...

Sağlıksız olan şey ise; Yiyecek yemiyip bunu içmen olur sadece birde fazla alırsan kas yapıcağını zannedenlerin gördük ciğerlerini, normal düzenli bir beslenmenizin olması gerekiyor bunu kullanabilmeniz için etkisini daha iyi alabilmeniz için.

0|1
    0|0
  • Günlük bir ölçek laktiz sana zarar vermez Bence whey kullan. Kompleks olanlardan.

0|1
    0|0
  • Sırtımdaki sivilceler dısında yok

0|1
    0|0
  • Soya kullanmadım whey kullanıyorum. Yok iyi değil diyorlar palavra hepsi

0|1
    0|0
  • bende veider kullanıyorum muzlu ama bende pek bir gelişim olmadı :D muzlu süt tozunu protein diye kakaladılar heralde :D :D

0|1
    0|0
    • Valla normalde pek gelişemezdim ama protein tozu kullanmıştım 1 ay müthiş bir antreman performansı sağlıyorsun

• demekki kişiden kişiye degişiyor bu

• Sanmıyorum olay sistematik herkeste işe yarar sadece ağır girmen gerekiyor kas gelişimi için baızları hafif ağırıklarla kas yapmayı planlıyor

• Kreatin kullaniyorm knk. proteine sonra gecicem

0|1
    0|0
  • Kullan zarari yok iyi bir takviye

0|1
    0|0
  • Zaten bir zararı yok vücuduna yapay testosteron yaptıranlar utansın

0|1
    0|0
    • Neden utansınlar. isteyen istediğini yapar

• @Moussawa evet bu lanet olası ilaçları çocuklara parayla protein tozu diye yutturuyorlar buna ne diceksin

• Cocuk dediginin 13 yaş ve üstü oldugunu varsayarsak ben o yaşta ailemden ayrı yasiyordum. Çocuk olmalari akilsiz olmalari anlamini tasimaz. İnternette her bilgi mevcut. isteyen neyin ne oldugu hakkinda az cok fikir edinebilir
      @srhtgltkn02

• 6 aydır Bcaa ile kullanıyorum herhangi bir zararı yok doğru kullanıldığı taktirde

0|1
    0|0
  • Biraz vücut yapıp bırakacaksan kullanma genelde bıraktıktan sonra protein tozu kullananlar sarkıyor.

0|1
    0|0
    • Sarkma protenle alakalı değil sporu bıraktığı için

• Doğal yollarla yapılan kaslarda kolay kolay sarkma olmuyor. Ama abartmadan kullanılırsa protein tozunun zararı olacağını düşünmüyorum.

• Biri sarkma protein tozundan digeri ondan dolayi degil demis.
      Sizi ortaokul biyolojisine davet ediyorum.
      'Kullanilmayan kaslar parçalanır' "Sarkmaz"

Yükleniyor... ;