Marilyn Monroe'nun Güzelliği yalnızlığına sebeb midir?

Bu kadını hep anlayama çalışmışımdır, Kore'de o kadar askerin önunde seks harekatını başlatmış bir idolden, yalnız bır kadına doğru yelken açıp, benım gıbı alkolün ve uykusuzluğun esiri olup yalnlızlığa kendini çekmiştir kendimce.

Günümüzde halen tesir eden gülüşü, bakışı onu yalnızlığa mı itti?Elindeki telefon ahizesi ile ölü bulunması yalnızlığının bir parçası değil mi?

Telefon ne alaka dıyen mavi ve pembe arkadaşlarıma , son zamanlardaki telefon konuşma kayıtlarını ve eve kapanmasının nedenlerini araştırmasını öneririm.

Gizli bu sana gelsin; link

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi kıskandı diyecekler ama ben bu kadını nedense hiç sevmiyorum yah :/

Sizin gibi bir sempati duymuyorum yani. Tamam, belki yaşayış şekli ya da güzelliği ağzınızı açık bırakacak cinstendir ama bana öyle gelmiyor.

Güzel kadınlar, yalnızdırlar.

Yalnız kadınlar, iyi yemek yapar..

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Çünkü Marilyn rolü yapıyordu. O hep Norma olmuştu. Ama onun gerçek halini yani Norma'yı kimse sevmiyordu. Herkes Marilyn'i aptal sarışını seviyordu. Ama o aptal rolüyle hayatını sürdürecek kadar akıllıydı. Mutlu gibi gözüküyor olabilirdi ama o mutsuzluğun ta kendisiydi.
    Yetimhane günlerinde pis sularla yıkanıyor hiç görmediği babası hakkında arkadaşlarına yalan söylüyor, ünlülerin fotoğraflarını gösterip babası olduğu hakkındaki yalanlarla başkalarını yalnız olmadığına inandırmak istiyordu. Aslında o hayatı boyunca hep bunu yaptı. Başkalarını bir şeylere inandırdı durdu. Ama intiharları, gülümserken gözlerindeki ümitsizliği...
    Ve hep yalnızdı en zor olan ise insanları aynen yalnız olmaktı. Rol yapmaktı. Yüzüne yalandan maskeler takmaktı.
    O yaşarken daha da ölüyordu. Ama başkalarını yaşatıyordu. Bir bebeği bile olamadı. Karanlığa geri döndü. Tamamen. Norma'ya. Çünkü sözde yaşamını sürdürürken Marilyn daha da yalan kahkahalara bürünüyor, Norma ölüyordu. O da ölen karanlığında kaybolurken onu hayatı boyunca yalnız bırakmayan bir şey de vardı o yalnızlıktı.

0|0
    0|0
  • yalnız kalma sebebi şöhretidir.etrafına binlerce sahte adam dolmuşderdini anlatacağına orda burda gülücük saçmış kendini ifade edememesidir bence.söylediği sözlere bakma insan olarak bir insana yaklaşıp ona ifade etmek ve karşısına kendisini anlayacağı birilerinin çıkmaması.

0|0
    1|1
  • İyi giden bir hayatı olmamasına rağmen yüzüne yansımamış bu

0|0
    0|1
  • O ruh hastasıydı genetik olarak

0|0
    0|1
    • Ruh hastası değildi. Annesi ve anneannesi sebebiyle şizofren olabilme olasığı büyüktü. Ki bu onun en korktuğu şeylerden biriydi.

• Soru bana niye bir samimi geldi :/

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendinde bitirmiş güzelliğini,sende bende veya geçmişteki onlarda değil bro

0|0
    0|1
  • Aptallığı yalnız kalma sebebi

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;