Eski erkek arkadaşınız?

erkek arkadaşınızdan 5 ay önce ayrıldınız ve şu an yeni bir sevgiliniz var.eski erkek arkadaşınız evinizin önüne geldi ve 10 dakika da olsa görüşmek istedi kabul edermisiniz?tepkiniz nasıl olur ?

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• Cıkk mümkün değil , hem bizim işimiz var inemem ben ...

0|0
    0|0
    • her yeni sevgilinle işin oluyorsa senin hakkaten bir işin var

• benimle tekrar sevgili ol diye gitmicem kapısına ablacım özür dilemek için gidicem edebi burdakilerden öğreniceksem yanmışım ben

• Özrünü kapısına gitmeden yapmalısın , uygun olmaz gitmen .Telefon açabilirsin ama amacın tekrar başlamak olmasın , kızın zaten sevgilisi varmış .

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Asla yaa ben çok ayıp bulurum böyle şeyleri madem hayatında biri var değil eski sevgilin eski erkek arkadaşın gelsin ( dost anlamında ) tek görüşmeyeceksin !

0|0
    0|0
    • 10 dakika konuşmak geçmişin hatrına

• Hayatımda biri yoksa bilemem tabi ama hayatımda biri varsa artık geçmişin hatrı çoktan bitmiştir bende ! Hayatımda olan insana saygısızlık bu..

• eski erkek arkadasim bana haber vermeden evimin önüne gelmeye cesaret edemez.olur da oyle birsey olursa telefonda soylemesini isterim nedense gorusuldugunde konusulacak olan her neyse telde de soylenebilir ve bunu sevgilimle de paylasirim ayni sey onun basina gelirse onun da benle paylasmasini isterim kesinlikle

0|0
    0|0
  • BASKA BIR SEVGILIM OLMASA BELKI KABUL EDERDIM AMA ASLA BASKASI ILE ILISKIM VARSA ESKI ERKEK ARKADASIMLA HER NE OLURSA OLSUN GORUSMEM CUNKU AYNISININ BANADA YAPILMASINI ISTEMEM.

0|0
    0|0
  • Niye ayrıldığımıza bağlı.

0|0
    0|0
  • çıkmam dışarı.ve sinirlenirim.

0|0
    0|0
  • Yeni sevgilisinin yanina gitsin hic isim olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Telefondan ara söyle. salak değildir eminim onu görmek istediğini anlar rahatsız etme boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;