5 yıllık nişanlınızı ne kadar sürede terk edip başka biriyle nişanlanırsınız?

özellikle masum yüzlü melek kızlara soruyor:) (bugün bir haber duydumda ondan soruyom )

0|0
299

En İyi Kız Görüşü

• Oha o nasıl iş 5 yıl sürdüyse benim herşeyim olmuştur o nasıl bir başkasına bakabilirim ki

1|1
    0|0
    • bıla bıla bıla:)))

• ya yapmamaya diyom gune başlıyom biterken oyle olmuyor:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 28

• 5 yıllık nişanlı kalmazdım.

0|0
    0|0
  • benimi anlatıyon ya la . nişan değilde söz dü bizimki :D sonra sözlenmedim. demir parcası getirenler oldu takmadım :D

0|0
    0|1
  • cok uzun bir nisanlilik süresiymis acikcasi

ama okadar sene sonra birakmam baskasinida istemem artik

0|0
    0|0
  • Kız ömrünü tüketmiş yahuu o ne öyle müebbet gibi ...

1|0
    0|0
    • yani doğru zamanı kolluyormuş :)

• yani eminim ki umutları kesin tükenmiştir , beklemeye değmeyeceğini düşünmüş olmalı zaman kaybetmek de istememiştir ..

• 5 yil az degil, yeni bir iliski bile zor

0|0
    0|0
  • 5 yıl boyunca nişan mı olurmuş ya insaf :// 5 yıllık nişanlıyı 5 dakikada terk edip 5 saatte başkasıyla nişanlanırım ://

1|1
    2|0
  • zor unutulur be

0|1
    0|0
  • İşte böle konularda büyük konuşmamak gerekiyo . Hayat öyle bir şey ki öyle şartlar altına sokuyo seni yapmam dediklerini bir bir yaptırıyo. Bi hareketin davranışın temelinde neler neler var sadece görünen değil gerçek olan . Bende melek yüzlüyüm ve doğru olanı biliyorum ( 5 yıllık nişanlılıktan sonra bir 10 yıl kendime gelemem ) ama hayat bu herşey insanlar için

0|0
    0|0
  • 5 yıllık nişanlımı terketmem.terketmişsemde zaten güvenm kırılmıştır ve kolay kolay biriyse duygusal bir bağ kurmam ve kurmamda senelerimi alabilir

0|1
    0|0
  • aşıksam o kişiye terk etmem ama öyle br durum olursa 3-4 yıl sonra anck

0|0
    0|0
  • 5 yil nisanlimi kalnir :D 5 yil nisanli kaldigi icin terketmistir :)))

0|1
    0|0
  • soru mu bu şimdi

0|0
    0|0
    • evt hepiniz meleksiniz ya

• plan yapmam ayrılmak istiyorsam ayrılırım ne düşünüyorsam onu söylerim başka birini ne kadar sürede bulacağım diğerini kalbimden ne kadar sürede çıkaracağımla ilişkili

• Ona 5 yılımı verdiysem çok semişimdir hiçbir zaman unutamam heralde..

0|1
    0|0
  • nıyetıne göre değişir bulma surelerı

0|1
    0|0
  • masum yüzlü kızlar genellikle şeytanın ta kendisi oluyor.

0|3
    0|1
  • sebeplere bağlı. bakmıştır ufukta bir 5 yıl daha beklemek var yoluna bakmış

0|0
    0|0
  • Bir kere 5 yıl nişanlı kalınmışsa o ilişkide muhakkak problemler vardır 5 yıl nişanlı kalmak ne yaaa hiç boşuna geçirmem yıllarımı

0|0
    0|0
  • 5 yil nisanli mi kalinir yuh. Cok gecerli nedenleri yoksa bir seneye ayrilir insan zaten.

0|0
    0|0
  • onu bilemem ama Demet Akalın kadar hızlısını görmedim kadın birini bırakıp birine gidiyor

0|0
    0|0
  • çok zor unutmam .

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 9

• 5 yıllık nişanlı kalma süresi biraz fazla uzun gibi.. Ne yaptığına bağlı nişanlımın. Eğer aldatıldıysam her şey uçar gider biter benim için. Affı olmaz böyle bir durumun ve 1 yılda bile başkasıyla nişanlanırım. Gerçi tekrar güvenebilir miyim birine orası meçhul..

0|0
    0|0
  • Bu tür işleri fazla uzatmamak lazım ya...Zaten hep bu yüzden bitiyor..5 Sene nişanlı kalmak demek herşeyi yaşamak demek...Artık bireyler birbirlerini iyice tanırlar hat safaya gelirler yapacak konuşacak bişeyleri kalmaz ve skıntıdan olsa gerek ayrılma gereği duyarlar...Bu tür işler fazla uzatmaya gelmez iyice konuşup anlaştıktan snra abartmıyorum hemen evlenmek gerekir.

0|0
    0|0
  • 5 sene nişanlılık için uzun bir süre. Ayrılma nedenine bağlı. Genelde ben ayrılıktan sonra bir ikinci kez birleşme ihtimalini düşünmediğimden, karşıma ne zaman uygun birisi çıkarsa o zaman yeni bir ilişkiye devam ederim.

0|0
    0|0
  • kızlar inat için her şeyi yapabilirler

0|0
    0|0
  • Dostum bunun sana yordamını vereceğim. Kızı iyi tespit et. İyi gözlemle. Eğer ilişkine yatırım yapmıyorsa, katiyen seni bırakacaktır.

0|0
    0|0
    • 5 yıl olmuş yatırım için ii zaman demi (ben değilim) ama oyle melek yuzlu seytanlar :))varki

• Demekki ortada tek taraflı yatırım var.

• beş yıl nişanlı mı kalınırmış, oradan uymadı zaten bana. beni bilen bilir sdşflksdf

0|0
    0|0
    • kalınmış işte :)belki de toplamda 5 yıl tanışıklıkama nişanlı

• 3 ay iyidir. bende 3 ay sonra dediğini denedim :D süper oluyor

0|0
    0|0
  • neden terk ediyoruz sebep ne?

0|0
    0|0
  • 4 yıl sevigli 4 aylık nişanlılık evresinden sonra terkedildim. Ve 7 ay sonra başkasıyla nişanlandı. Ben halen unutamadım tabi. Dön dedim dönmedide.. Şunu anladım adamına göre hacı. Adam var bir ömür boyu unutamaz, adam var 7 aya başkasıyla nişanlanıyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;