Bjk liler gerçekten hakkıyla aldınızı düşünüyomusunuz bu kupayı?

Şikeden başka bişey degil galatasaray ezeli rakibi fenerbahceyi cekemediğinden tabi bu senede ya fb ya bjk şampiyon olacaktı kendi olamayacağından bjk nin olması için yenildi bu kadar basit haksızlıktan baska hiçbirsey fenerbahçe yi tebrik ediyorum siz bjk sanın şampiyon fener bu kadar basit?

0|0
422

En İyi Erkek Görüşü

• Şu fenerliler ağlayınca çok hoşuma gidiyor lütfen biraz daha ağlayın :D Futboldan anlasan ve gizli olmasan uğraşır tek tek sana bu söylediklerini yedirirdim ama hem gizlisin hem de futboldan zerre anlamıyorsun. Sadece tutmak için bir takım tutuyorsun

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini teselli etme biçimin tuhafmış aciz insan.

0|0
    0|0
    • Şike 10 harflidir adı da "fenerbahçe" iftira atmak kolay geliyor olabilir Şerefi ile oynayıp Hakkı ile şampiyon olmuş takıma ama futboldan da anladığın yok saçmalıkta çığır açmışsın iyi ki gizlenmişsin boşu boşuna kendini rezil edecektin 😄

• Benim zoruma giden bir şey yok görüşün şikayet edilmiş kaldırılmış adam gibi konuşmuyorsun çünkü 😊

• Sen bna insan gbi yaZarsan bn de sana öyle cvp verirm ama aciz faln feşman dersen karşılığnda hkettiğin gbi konuşurum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Gizliler burayı ağlama duvarına çevirdi :)

Gs ilk yarıdaki maçta da bilerek mi yenildi , Beşiktaş o maçı tek kale oynamıştı. Kaybedince hiç çekilmiyorsunuz :)

1|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|0
  • Adamlar gayet alınlarının akıyla şampiyon oldular be kafanız mı güzel sizin. Beyaz futbol izleyip izleyip buraya geliyosunuz galiba.

0|0
    0|0
  • bir gs li olarak bjk nin sampiyon olmasina cok sevindim İstanbul'da olsaydim kutlamalara gidecektim hatta gs ve bjk bayraklariyla :) bjk li kardesimlerimin sampiyonlugunu kutlarim. Sayet ki gs maci bjk ye bilerek vermis bile olsa hakkim helal olsun futbol birazda strateji oyunudur isimize öyle geldiyse öyle yapmisizdir :) kiskanmayin fb liler

1|0
    0|0
    • kaldi ki bjk gs nin maclari fb macina göre cok daha cekismeli gecmisti bunuda hatirlatirim.

• Aa benim gibi düşünün birisi profesyonel futbol kurulu gereği 8 mayıs Cimbom beşiktaş maçı tekrar edilmeli ama 83 atılan gol taraftalardan biri sahada dolaşırken atıldı normalde golün sayılmaması gerekirdi fıfaya göre ama sağolsun tff ve hakemler beşiktaşın şampiyonluğu haksız bir şampiyonluk olarak tarihe geçti böyle olacağına hiç olmasın daha iyiydi ;)

0|0
    0|0
  • fenerbahçe nin büyüklügü tartışılmaz zaten pembe tebrik ediyorum seni :D onların ne dedigini boşver...

0|0
    0|0
  • sen o sikimsonik futbolunuzla bilerek yenildiğinizimi düşünüyorsunuz lan değil değil bilerek yenilmek acıdık 6 tane sallamadık size

1|1
    0|0
  • galatasaray, beşiktaş'a karşı oynadığını fenere oynasaydı kesinlikle kazanırdı..

1|2
    0|0
  • yav tabi ya yerinde fb ve galatasaray hep bilerek yenilirler bir hadi ordan gidin 1 senedir götünüzü sikiyoruz sezon başından beri bilerek yenildi 2 takımda tabi ya tabi

0|0
    0|0
  • :D
    bu nediyor ya
    gs fenere karşı daha kötü oynadı beşiktaştan

1|0
    0|0
  • Nasıl şampiyon olduysak millet kafayı yemiş ne dediğini bilmiyor artık 😂😂😂

1|0
    0|0
  • ewettttttttttttttttttttt

0|0
    0|0
  • Abicim ne ictin sen soru sormadan önce :)

0|0
    0|0
  • :D:D:D hahahaha :D:D:D hohoohoh hahahah verilecek o kadar cok cevap varki , ama konusup nefesımı tuketmeyecegım :D sen gıtde futbolu bılen abılerın gelsın.

0|0
    0|0
  • 2010 2011 de fenevin yaptigi şikeleri hala unutmadik ha
    şikeciler
    Galatasaray ulan

0|0
    0|0
  • Vay be hanım efendi fena dolmuşsun. :D

0|0
    0|0
  • Hem kız hem ergen hem Kezban futbol konuşulmaz uzak durun

0|0
    0|0
  • Yarın 20.00 de kupa töreni var aç izle :) kendine gel ezik :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka la cahil sıfatsız :D

0|0
    0|0
  • tam bir mal konuştu gs-fb gs-bjk maçlarını izle anlarsın kezo mal

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• Futboldan anlamadigin cidden cok belli. Adamlarda deplasmanda kac maci aldi. Bir stadlari bilr yokken. Sonuna kadar hakettik nan.. kudurun yerinizde 😉🏁🏁🏁🏁🏁

0|0
    0|0
  • Ahah yediremedin kiskandin kimin şike yaptigi belli eskiden beri ornekleri var simdi git baska yerde agla

0|2
    0|0
  • Beşiktaş bence hakkıyla kazandı çekememezlik yapmayın kardeşim.

0|0
    0|0
    • aynen stadsız ve düşük bütçeyle şampiyon oldu fener gibi milyon Euro ları çöpe atmadan.

Yükleniyor... ;