Hiç tanımadığın birini beğendin onun hayatına nasıl girersin...

evet arkadaşlar hiç tanımadığınız biri var belkide yolda karşılaştınız ve hoşlandınız onun hayatına nasıl girersiniz var mı aranızda böyle bir durum yaşayan ... nasıl başlamak gerekir sizce..

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Sık sık karşılaşmanın yollarını arasın bahaneyle merhaba dersin , bir kaç merhabadan sonra bişeyler içmeyi teklif edersin , çok kolay ...

0|0
    0|0
  • Ya var ya ben hep bunu yaşıyorum :D Yolda karşılaşmak değil de mesela bir arkadaşımın arkadaşı ya da, fabrikada ayrı bölümlerde çalıştığımız hiç tanışmadığımız birisi oluyo bu :D Ben genelde hoşlanmıyomusum gibi davranıyorum ama yavaştan da onun baktığı yerde oluyorum, sonra başka konular sayesinde vakit geçirmeye başlıyorum ama ilgimi hiiç belli etmiyorum. Çaktırmadan hoşlandığı seyeri öğreniyorum ortak yön buluyorum, bazen zıtlaşıyorum falan derken birden beraber vakit gecirdiğim bir insan oluyor zaten.

0|0
    0|0
  • Platonik takılırım, yine de belli etmem anasını satım.

1|2
    0|2
  • Hiç tanımadığım birini en fazla beğenirim o da tanışma isteği yaratmaz ://

0|0
    0|0
  • her şey kısa bir merhabayla başlar..

0|0
    1|0
    • yoldan çevirip nasıl merhaba diyceksin yapabilir misin gerçeken bunu?

• bu tarz şeyler benim gözümde imkansız değildir o yüzden yalnızım zaten..

• valla aksine yalnız olmaman lazım bu durumda ben bağlantı kuramadım ..

Erkekler Ne Diyor 9

• tesadüf gibi bişeyler ayarla :D

0|0
    0|0
  • Aşık olunca kafam daha bir farklı çalışır bu konularda ve mutlaka bir yolunu bulurum, buldum da en kestirmesi sık sık karşılaşmak için elinden gelen herşeyi yap

0|0
    0|0
  • İllaki çevresinden biriyle iletişime girmen önce aranı onunla iyi tutman gerekir diye düşünüyorm. sonra zaten gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • balıklama..

0|0
    0|0
  • Onunla tanışma fırsatları arayabilirsin mesela..

0|0
    0|0
  • konuşarak

0|0
    0|0
  • Zor iş ama imkansız değil. En azından benim için.

0|0
    0|0
  • O iş zor.Çok büyük yetenek ister.

0|0
    0|0
  • yakından konuşarak

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;