Günaydııı✋🌞 Diyet ve spor yapanlar🏋💪Çevrenizdeki insanların sözlerine aldırış edermisiniz🙂?

Günaydııı✋🌞 Diyet ve spor yapanlar🏋💪Çevrenizdeki insanların sözlerine aldırış edermisiniz🙂?Bu maddelerde gecen sözleri gün içinde etrafınızdaki insanlardan duyduğunuza eminim. Peki motivasyonunuzu düşürürlermi , aklınızı çelerlermi? Yoksa o güçlü iradenizle yolunuza devam edip ağızlarının payını verirmisiniz?😉😉😎😎
NOT= Size nacizane tavsiyem diyette oldğunuzu kimse bilmesin. Sessiz yapmaya çalışın. Gürültülü yapilan diyetlerin sonucu hüsran olur görüşündeyim..

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Insanların her konuda diyecek sözleri bitmez ki bu konuda bitsin "he he" deyip geçeceksin :) ve zaten ben diyete karşıyım :D çünkü diyeti maksimum 1 ay yaparsın bırakırsın sonra yine yemeye devam edersin kilolar geri gelir bu yüzden diyet yerine sağlık beslenmeyi ve sabah sporunu kendine adet edinen kişi hem bedenen hem zihnen kuvvetli olur hiçbir şey yıldıramaz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendi diyetimi kendim yaparm canım tansiyonum düşük oldgu icin tuzsuz diet yapamam aslaa
    Sekeride Tmamen cikaramam:)

1|0
    0|0
  • Evet en kotusude cevrem. Surekli yemek teklif etmeleri beni delirtiyor.

1|0
    0|0
    • Kimseye diyette oldugunu soylemeseydin keske.. Bugun bunu yiycem filan gibi seyler soylersen israrlari biter.

• Sonuna kadar haklısın valla diyeti bıraktırıyorlar zorla ::) Günaydın

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;