Haklı olan ben miyim yoksa onlar mı ?

Arkadaşlar size durumumu anlatıcam ancak şöyle bir şey var, benim sınıfla pek aram iyi değil hani her sınıfta olurya böyle birkaç tane çok konuşkan tip işte ondan bizim sınıftada var ve ben sınıfta tek takılıyorum ama bir nedeni var öyle cool takılmakmış en sevmediğim şeydir zaten o havalı tipler neyse konuya geleyim işte bu kişiler güya benimle kaynaşmak istiyorlar gibiler ama sınıf içinde beni defalarca rezil edip, küçük düşürdüler bu yüzden bende sadece güvendiğim bir tek kişi var onunla takılmaya başladım şimdi tek kaldım ve tek takılıyorum öyle havalı biri değilim ama ister istemez öyle görünüyor bunlarda benimle konuşmaya çalışıyorlar ama benim kalbimi kırdılar bir kere pek yüz vermiyorum ama hakettiler bence sizce bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim ?

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• aynen devam takma hiç onları

0|0
    0|0

• Dimi ya bende öyle düşünmüştüm hem yarın başka sınıftan bir arkadaşım vardı onuda bizim sınıfa aldık oda gelicek yarın yani artık tek değilim :)

• iyi yapıyosun :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Her insan ikinci şansı hak eder. Onlarla hiç konuşmamazlık yapma elbette, ama mesafeni koruyacaksın. Lafını iyi bileceksin.

0|0
    0|0
  • Başka bölümlerden arkadaş bul onları boşver

0|0
    0|0
  • O kişiler baya bir ilginçmiş. Seni rezil ediyorlar ama arkadaş olmaya çalışıyorlar. Bunları tekrar yapmayacakları ne malum garantisi varmı? Bence uzak dur derim.

0|0
    0|0

• Öyle zaten sen benden notları iste ben buna rağmen vereyim sonra gel yarıntası gün tüm sınıf önünde kitabımda kız ismi yazdığını söyle ve millet gülsün sonra gel arkadaş olmak iste.

• Sözün bittiği yerdeyim

• kardeş ezmişler honuspu evlatları sıkma canını irtibat kes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;