Işte buda galatasarayın salihi taylan antalyalı galatasaray ile anlaştı

link

teknik hocası hakkında şöyle diyor Oyunu çift yönlü oynuyor, hem savunma hem de hücum özellikleri var. Ayakları yere fazlasıyla sağlam basıyor.

bu soruyu ilk ben sormak istiyorum salih mi taylan mı :))))))))

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayda şans bulamaz

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bucasporda oynayan lise öğrencisi bu.birkaç maçını izledim ileriye dönük çok iyi özellikleri var.Bu çocuğu çoğu tanımaz

1|1
    0|0
  • salih uçan gibi bir dutbolcuyu nasıl kaçırdı bizim yönetim yaa yazıklar olsun yöneticilerimize bide fenerbahçe salihi türkiyeden başka kulub nah verir vermez ki fenerde 3-4 sene oynar gider avrupaya yazık oldu neyse bide oğuzhan var o da salih uçan gibi yetenekli

0|0
    0|0
  • Bu çocukta iyi,Salihte iyi. Türk futbolunun böyle yıldız adayı gençlere çok ihtiyacı var.İnşallah ikiside ilerde büyük yıldız olur.

0|0
    0|0
  • yalan haber,Gs'nin bu yönde bir girisimi yok.

Gs yerli olarak su anda Kerim Frei ve Alper Potuk'u istiyor.

0|1
    0|0
    • alper kim ya umut gibi bir şey yapamaz o alınmaz

• En azından yedeklere iyi bir alternatif olur.İlk 11'deki Yabancı sayısı 2 sene sonra 5'e düsecegi icin mecburen kaliteli yerlileri simdiden kapmak gereliyor.

• linkte resim vermişsin bu kim tanımıyoz biz :D

0|0
    0|0
  • taylan anca yaylanır :D ama salih zirveye uçar:D

1|1
    0|2
  • izmirli taylan vardı roman havası çalar söylerdi

1|0
    0|1
  • çok iyi bir çocuk. Salihten daha iyi. Bucaspor'da oynuyor. 2. lig maçlarını takip etmeyen bilmez.

0|0
    0|0
  • galatasarayın salihini mi salih uçanı alamayacaklarını anladılar gidiyorlar salih uçan gibi futbolcu alıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Fark etmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnş. ikiside ilerde daha da iyi olurlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;