Sabri ve Emre ile sözleşme uzatmak için 3 sebep sunar mısınız?

Evet muhteşem yönetimimiz bu kararı almış. Hamit'le uzatma kararı almamışlar, çok şaşırdım ya tüh (!)

https://www.ntvspor.net/haber/haber-t/154953/sabri-ve-emre-ile---

Güncellemeler:
Güncel
Güncel.

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben Gs maçlarını çok izlemedim ama Bjk maçında sahada olan 2-3 futbolcudan ikisiydi bunlar. Sneijder Sneijder diyorsunuz adam sadece canı isterse oynuyor bizim Q7 gibi oldu iyice. Emreyi bize versinler 2 senede Şenol Hoca onu ne hale getiriyor görürsünüz çok yetenekli o. Sinan Gümüş deniyor da bence esas cevher Emre Çolakta

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum da sırf karakteri yüzünden sabri ile uzatabilirim sevdiğim kişi olduğu için ve her ne olursa olsun gsye yıllarını vermiş bir adam

0|1
    0|0
  • Sabri abartıldığı kadar kötü bir oyuncu değil hatta çok üst düzey olmasada Türkiye ligi için iyi bir oyuncu en kötü yedek sağ bek açık olarak tutulabilir mantıklı Emre Çolakta aslına bakarsan beğndiğim oyuncular arasında gerek sağ sol açık gerek göbek ortasahada alternatif olarak kalabilir.

0|1
    0|0
    • Sabri şu en çok dalga geçildiği dönemlerde benim için gayet iyi bir futbolcuydu. Ama şu an bulunduğu seviye Galatasaray için yeterli değil. Emre ise yıllardır patlama yapmasını beklediğim sevdiğim bir oyuncuydu. Kendini geliştirme gibi bir niyeti yok, yeter bence.

• Dediğim gibi alternatif olarak iyi oyuncular.

• Sabri SABRİ iken #Sabri idi... Teşekkür edip gonderilmeli artık yahu :S
    Emre için de tamam iyi hoş ta... GS icin yetersiz bence :S

0|1
    0|0
  • sabri, emre çolak, jem karacan, semih kaya, jose rodriguez, umut bulut gs ile antremana bile çıkmamalı (fenerbahçeliyim)

0|1
    0|0
  • Hay Sabri kadar taş düşsün başınıza ulan adam GS nin çocuğu yüregiyle oynuyor tekniği ortaları kötü değil koşuyor 14 senedir değişilmez sağ bekimiz futbolcuların parasını cebinden vermiş bir insan . Onun yerine kaç tane transfer yapıldı bir Sabri etmedi bir ara Eboue iyiydi oda Sabri ile beraber oynadı. Emre Çolak ise kendini geliştirilecek şansa hala sahip tekniği var.

1|0
    0|0
  • bence hemen gitsinler

0|1
    0|0
  • sabrinin en pozitif yani hirsli ve elinden geleni gs icin gercekten yapmaya calisan bir eleman. en büyük sorun adamda futbol kapasitesi yok napsin zavalli. ama emre ile uzatmanin mantigini anlayamadim acikcasi

0|1
    0|0
  • Sarbi reisde olmasa kim üçlü çektircek

0|1
    0|0
  • sabri :1 alt yapidan yetisti icimizden biri 2 ondaki hirs pes etmeyen enerji.3 adamligi kadro disi kaldiginda gitmeyen kaptanligi alindiginda sorun yapmayan ve adam gibi adam ayrica 12 teknik dr 'nin hep oynattigi adam.

0|1
    0|0
  • Sunamadim aga 1 tane bile sunamadim. hee sabriye vefa borcu belki ama kalani fasa fiso

0|1
    0|0
  • Sabri yine mi kalıyor takımda 😃😃😃😃

0|1
    0|0
  • Emre iyi alternatif rotasyon oyuncusu olur sabri yi bilemiyorum

0|1
    0|0
  • sabri için vefa duygusundan olabilir ama emreyi gönder gitsin kendini geliştiremedi

0|1
    0|0
  • Sabri manevi olarak. Emre vs boştur benim için.

0|1
    0|0
  • fakirlikten kardeş. futbolcularının paralarını ödeyemiyorlar daha ne transferi. eldekilerle idare etmeye çalışıyorlar...

0|0
    0|0
  • Sabri futbol hayatına galatasarayda veda edicek bir futbolcu. O nedenle gitmesi pek mümkün değil. Emre çolak için bişiy diyemiycem çocugu galatasaray harcadı zaten.

0|0
    0|0
    • Hocam nasıl Galatasaray harcadı yapma ama :) Adam çalışıyor mu GS oynatmadı? Emre'yi ilk A takıma çıktığından beri izlerim, hala aynı korner şekliyle korner atar, mesela bu bir örnek çünkü kötü korner atıyor.

• gs gitsin bir yerine don alsın. açlıktan ağzı kokuyo yönetimin taraftarda büyük bir transfer beklemesin yani

0|0
    0|0
  • Sunarsak napcan onlarami diycen bos yapma la

0|0
    0|0
    • Eskiden troll olmanın da bir adabı bir zekası vardı, ele ve boş beyinlere düştü -.-

• Hamit on max oynar sabri otuz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor... ;