Bir kimsenin yüzüne mi bakarsınız fiziğine mi?

Evet sorum bu:bir insanın yüz güzelliği mi önemli fiziği mi?Yüzüne mi aşık olursunuz yoksa "kafasına kese kağıdını geçir tamam" diyenlerden misiniz?Ben yüzünü çok beğendiğim bir adama aşığım.Biraz göbüşlü.Ama ben yine de çok fena aşığım.Ondaki yüz kimse de yok..

0|0
618

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Sen aşıksan sorun olmaz ben aşıksam yine sorun olmaz bana ne sana ne demi? Aynen öyle ... O zaman sevmeye devam kendin ol tamam ? ;)

0|0
    1|0
  • yaşa göre değişir fakat 18-24 yaş aralığını baz alırsak kızlar erkeklerde yüz güzelliği daha sonra fiziğe daha sonrada kişiliğine bakıyor yaş ilerledikçe bu sıralama değişiyor.tabi arada istinalarda çıkabiliyor

0|0
    0|0
  • bence yüze aşık olunur öteki türlüsü aşk olmaz cinsel eğilim olur daha çok bu benim görüşüm. sen güzel olanı yaptın bana göre inş. oda seni seviyordur ve beraber mutlu olursunuz :)

0|0
    0|0
    • ağzınızdan bal damlıyor.bakışıyoruz onunla.inşallah dediğiniz gibi olur.güzel dilekleriniz için teşekkürler.

• dularında hayırlısı ise olsun diye dua et her istek bazen hayırlı olmayabilir ama benim içime doğan güzel şeyler olacak gibi :)

• Ayyy inşallah içinize doğduğu gibi olsun.Ama dediğiniz gibi hayırlısını istemek lazım

• Kişilik + karakter+ yüz güzelliği ne bişey diyemessin Allah vergisi ama herşeyden önemlisi kendinle kıyaslıcaksın nasıl bir insansan öyle bir insan'a aşık olcaksın

0|0
    0|0
  • ne yüzügüne ne fizigine aga onlardan sadece hoşlanılır begenilir kalbine içine aşık olunur.

1|0
    0|0
  • fiziğe aşık olunmaz...yüze aşık olunur...böyle bir soru srulması bile yanlış.d.d.d

0|0
    0|0
    • emin ol sadece fiziğine bakan sapıklar da var.

• fiziğe bakılır ..bakılır ama aşık olunmaz...

• evet sanırım dediğiniz gibi..

• bir abaza atasözü der ki akciğerine bakarım( nefes alsın yeter hesabı:)

0|0
    0|0
  • Tenine..

0|0
    0|0
  • yüzüne bakarım sonradan pişman olmak istemem

0|0
    0|0
  • Ben ilk gozlerine bakarim sonra konusmasina en son fizigi kontrol ederim:)

0|0
    0|0
  • önce siması sonra fiziği derm

0|0
    0|0
  • benim icin en önemlisi gözleri

0|0
    0|0
  • kese kağıdı kaba olmuş biraz bizim tabirimizle nefes alsın yeter :)

0|0
    0|0
  • gözlerinin içinde ki ışığa bakarım

0|0
    0|0
  • yüzüne yüzü güzel olmadıktan sonra fiziği olsa nolur

0|0
    0|0
  • Yüzü ne kadar güzel olsada kilolu bir kadınla asla olmam

0|0
    0|0
  • yüzüne bakarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canım ne zaman bu tarz bir şey sorulsa aynı cevabı veririm ben : Adamın içi güzel olsun fizik sporla on numara olabilir yüz güzelliği gelip geçicidr ama adamın içi ölene kadar yaa güzeldir hoştur deli gibi sevdirir ya da boştur nefret ettirir...

0|0
    0|0
  • İlk önce yüzüne bakarım Yüz ifadesi mimikler sempatik olmalı ama sadece bana heheheh dışarıya karşıda sert biri olsun sempatik olmasın :)))

0|0
    0|0
  • göbüs candir yaaa :) göbüssüz erkekmi olurmus :D

0|1
    0|0
  • herşeyine bakarım.

0|0
    0|0
  • Duruşuna tavırlarına .

0|0
    0|0
  • Kişiliğine, karakterine bakarım.