Şu izdivaç programları

bütün kanallarda izdivaç programı var.hatta geçen ay birine ben de katıldım.bazen denk gelip bakıyorum.kadro aynı.hatta benim çıktığım gün olanlar bile değişmiyor.talip gelmiyor mu geliyor ama şu saçma cümle elektrik alamadım.birinden almadın ikisinden almadın hadi üçünden almadın.o zaman neden oradalar anlamıyorum.madem evlenmeyeceksin niye gidiyorsun bedava reklam mı

0|0
91

En İyi Kız Görüşü

• Hangi ülkede yaşadığınızı kavrarsanız sorularınıza en iyi cevabı bulursunuz :) burası dolandırıcılar ülkesi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• ben hatırlıyorum seni izlemiştim esra erolda

0|1
    0|0
  • en zengini bekliolar

0|1
    0|0
    • aşklar artık A4 boyunda üstünde tapu yazıyor.bana gelen benim için gelmeli tapuya değil.yoksa istanbulda ev,mersinde yazlık,eskişehirde ev,0 km araba var.

• Sırf keyfinden izliyorum hepsi olmasada çoğu kurmaca bence.

0|1
    0|0
  • oo ne zaman gittin sen de panpa ya haber verseydin oy atardık sana telefonlardan.

0|0
    0|0
  • ^^Pelin Hanım Talibi şiir adamla karşılaşıyor - Evlen benimle (06.03.2013) ^^

sizin günden...nasip değilmiş,hayırlısı..

yukarıdaki başlıktan you tube dan izleyebilirsiniz arkadaşlar,benim experim yetmiyor...

0|0
    0|0
    • bu gün gene gördüm.arkadaşlar kafa buluyor hala evlenmedi diye okuyup üfledim.link benden olsun

link

• hayırlısı olsun,ilginizi çekmiş beğenmiş cesaretle kendinizi ifade etmişsiniz,bayanı her cümlenizde onure etmişsiniz ne mutlu..kısmet değilmiş,daha iyileri sizin olsun dilerim.Allah gönlünüze göre versin..

• malesef zamanımızda bazı bayanlar sadece maddiyat düşkünü aşk ilgi bağlılık para etmiyor

• coook sacma başka da bir şey demiyorum. bosa zaman kaybından baska bir sey degil...

0|1
    0|0
  • o tür programlari cok sacma buluyorum

0|1
    0|0
  • Bence orda duranlara para veriyorlar. O yüzden hergün aynı kişiler oturuyor evlenmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evlilik programı değil o dostum. '' Tapu ve Kadastro '' :)

0|0
    0|0
    • kesinlikle.aşk meşk eskidenmiş.aday tanıtırken evi arabası vs yazıyor.ben sırf o yüzden mal mülk söylemedim

Yükleniyor... ;