merhaba nasılsınız ks uyeleriii...

merhaba ben cansu burada hıc sırrınızı paylastıgınızzz herseyı anlatabıldıgınız... içinizi dokup rahatladıgınız... ya da kanka kardes dost ne bılıyımm arkadas olabıldıgınız bırılerı oluyormu..

ben bazen oldugunu zannedıyorum sonra kaybolyor... :((

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim yok işte.Burada soru cevaplıyorum bütün gün.Belki birisi çıkar da sorunlarıma ortak olur diye :( Neyse :'(

0|0
    0|0
  • gerçekten tanımadan paylaşma cansu veya iyi seç.mesela benimlede payaşan çok oldu ama o paylaştıkları konular sadece aramızda kaldı.gitme durumuna gelince ben asla yüzüstü bırakıp gitmem

0|0
    0|0
  • Birtane güvendiğim birisi var Allaha şükür.

0|0
    0|0
  • Vardı bir tane. Ama artık yok.

0|0
    0|0
    • benımkıde nereye gıttı bılmıyorummm

sanırım ... hıc bı fıktım yok

• KızlarSoruyor.com gibi sanal ortamdan kalıcı dostluk umuyorsan yanlış yoldasın. Burada tanıştığın, kendine çok yakın hissettiğin birisine sırlarını anlatma. Konuşup dertleşebilirsin fakat her zaman samimiyeti korumanı öneririm. Hele ki bu kişi bir karşı cins ise şayet neme lazım aşık olursun, etkilenirsin ondan. Olmaz deme, bu gibi durumla karşılaşan pek çok insan gördüm tanıdım. Benden sana tavsiye, sen sanal arkadaşlıklarını yüzeysel tut.

• iyi sağol senden naber ! bu arada iki kişinin bildiği sır değildir :D bu dünyadada sırtını kimseye dönmiyeceksin dost kanka diye bir şey yok :) zamanla öğreniceksin !

0|0
    0|0
    • zamanla sen neleri ogrendın bılmeme ama bu dunyada tek basına yasamassın savasamassın

• ben yeni daha yok öyle biri :)

0|0
    0|0
  • Yok o boyuta erişemedi daha kimse.

0|0
    0|0
  • tamam sırrımı paylaşıyorum artık dayanamıyorum yaa ben 3 yaşındayken yatağıma işemişim :(:(

0|0
    0|0
  • yok biz burda sadece gunu birlik iliski yasiyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor... ;