Ağlayarak veya korkarak uyandığınız kabuslarınız oldu mu?

Ben dün gece sevgiliminnefret ettiğim bir kızla beni aldattığını gördüm ve hiç tınlamıyordu bütün gece ruyamda koşturdum durdum ağlayarak sabahın köründe korkuyla ağlayarak uyandım.Size oldu mu böyle şeyler?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Bu , kendinden bile sakladığın ama güçlü olan korkularından birinin uykuda bilincine kaçmasından ibaret... Ağlanacak , ya da hayra şerre bağlanacak birşey değil. Sinemada da film izliyorsun , edindiğin duygular ışıklar yanınca kayboluyor.

Önemseme

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sabah kalktım bir baktım karşı koltukta biri yatıyor tövbe estfurullah dedim bu kim yanına gittim korkarak eneee tanımadığım biri tırstımm bağırarak odadan çıktım rüya sandım ama değilmiş

0|0
    0|0
  • kabus görmem

0|0
    0|0
  • Ağlamadım, ama korktuklarım oldu elbet.

0|0
    0|0
  • herkesın mutlaka olmustur

0|0
    0|0
  • olmadı gizli:D

0|0
    0|0
  • Annemi kaybettiğim bir ya görmüştüm. Ağlayarak uyandığımı hatırlıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kabuslarım o kadar monoton olsa fena olmaz

ölümcül deney, 13.cuma tarzı gerilim atraksiyon dolu kabuslarım var

gel abla gel çeşit çeşit

0|0
    0|0
  • Oldu bir çok kere ama hatırlamıyorum. Bi tanesinde arkadaşım ölüyodu ama onda ciddi ciddi ağlayarak uyandım sonra gerçek gibi geldi falan neyse sevmiyorum öyle rüyaları.

0|0
    0|0
  • daha bu sabah uykunda konuşuyorsun diyerek arkadasım uyandırdı ve kabus görüordum. aniden uyandıgım zamanlarda oluyor... bir kere ağlıyordum uyurken annem uyandırdı bir kerede babamı görmüştüm baba diye bagırarak uyanmıştım ;) insan halleri işte..bi keresindede öss hazırlık dönemimde uyuyakalmışım çalışırken yatağa masam yatağa çevriliydi sağ elimi rüyamda birisine vuruordum bir indırdım masaya kolum 2 hafta şiş kaldı..

0|0
    0|0
  • oldu olmaz mı..geçiyor sonra ama.

0|0
    0|0
  • uyandım ağlıyorum hala 15dk ağladım sonra..

ama sebebi annemi babamı aynı kazada kaybettim. psikolojim pertti. ağlayarak uyanıyodum eğer ki uyursam.genelde korktuğum için uyuyamıyodum zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;