Glatasataray taraftarları olarak hesap açıp para yatırsak?

20 milyon Galatasaray taraftarıyız. Bence ortak bir banka hesabı açalım, her birimiz 50 lira yatıralım hesaba. Hem o parayla borçlar ödenmiş olur hem de güzel bir kadro kurar, 2016-2017 sezonunda şampiyon oluruz. Nasıl fikir sizce?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kötü. Herifler milyon dolar alıyor yıllık. Bir de ben mi besleyeyim? Zaten hayvani boyutta para alıyorlar. Biz bunu yapacağımıza hayırsever bir GSli hadi bu yıl bedava oynayayım dese, emekli bir kaç GSli hadi benden 1 milyoncuk bağış dese borç kalmaz.

Ama olur mu olmaz tabi, neden olsun?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Finansal fair play denen olaydan haberin yok sanırım. Gelir adı altında klüp para kazanabilir. O tasak geçtikleri bilekliklerin amacı faturalandırmaydı.

0|0
    0|0
    • Benim dediğim olayın ne farkı var bileklik satmaktan?

• Dilemez, fatih de beklemez. İkisi bir araya gelmez.

• Bu arada Muslera kupa maçında olmayacakmış milli turnuva nedeniyle. Kupa finalini oynayıp da gitsin milli takım kampına.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bileklik alın büyük projeye büyük yardım. Para komedinin üzerinde 😉

0|1
    0|0
  • Ben böyle ilginç bir plan görmedim. Senden devlet adamı olur. Hadi aramızda para toplayıp dış borçlarımızı kapatalım falan dersen şaşırmam.

0|2
    0|0
  • Yuzune su vur gizli hayata dön

0|0
    0|0
  • emekli de edelim istersen

0|0
    0|0
  • Saçma bence.

0|0
    0|0
  • Size sadaka geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Afedersinde , kulübü batıranların suçunu ve günahını ben çekemem. Ne kadar saçma bir düşünce. Galatasaray yöneticileri akıllı olsalardı o uefa kupasını aldıktan sonra çok daha iyi yerlere gelirlerdi. Ellerindeki hiç bir şeyi adam gibi kullanmadılar anca yediler. (Gerçi her kulüpte bu "yeme" olayı oldu, lanet olasıca demirören)

0|0
    0|0
  • Tamam gizlicim :D

0|0
    0|0
  • ben gs taraftarı değilim ama öyle para yatırma ile olmaz zaten gs nini bir ekonomik değeri var sadece bunu harekete geçirebilen bir yönetim gerekli size, en az 1 yılınızı yapılanmaya ayırmalısınız bundan ne kadar kaçarsınanız sancı daha uzar bence böyle gizli :D

0|0
    0|0
  • Error...

0|0
    0|0
  • Gsnin kaderi bu yıllar önce yine battiydi Avrupa şampiyonluğunda dünyayı aldilardi ama bitirdiler taraftar para verip diriltti gsyi tekrar :D

0|0
    0|0
  • gerçekçi değil

0|0
    0|0
  • Zaten bunu zamanında yaptınız yöneticiniz para istedi taraftardan %10 bile geçemediniz

0|0
    0|0
    • Şmdi o sayı en az yüzde 25 olur.

• Yalniz 30 milyon GALATASARAY taraftari var.

0|0
    0|0
  • Yerler o parayı

0|0
    0|0
  • Bileklik alsak daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;