Pilates mi doğru seçenek yoksa fitness mı?

Merhabalar ilk olarak 4 aydır düzenli kardiyo yapıyorum ve ğyeliğim bu hafta bitiyor vucudum sekil aldı fakat doğal olarak sıkılaşmadı henüz ama gayet belli yerlerde ciddi incelmeler oldu, bu üyeliğim bitiyor sizce fitness salonu mu yoksa pilatesle mi devam etsem? Ben sıkılaşmak istiyorum kas yapmak istemiyorum sizce doğru olan hangisi olur? Bir de vucut yağ oranı nasıl düşer ve bayanlarda regl dönemi ve farklı nedenlerde kaynaklanan şişkinlik yüzünden yağ oranı artar mo mesela benim geçen ay artmıştı ama her yerden 1 cm incelmiştim hoca da anlamamıştı regl misin diye sormuştu 😂 Vucut yağ oranı nasıl düşer?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• https://www.youtube.com/watch?v=A07oUTvF2s4 Ebru ve ekibi gibi olcaksa plates derim :)

0|0
    0|0
  • sadece kardiyo ile yağ yakarsın eğerki ağırlık antremanı olmazsa vücudunun sıkışmasını bekleyemezsin sadece kardiyo yağları eritiyor evet ama kaslarında eriyor birgün kardiyo birgün ağırlık çalışman gerek sıkılaşması için

0|0
    0|0
    • Pilates sıkılaştırmıyor mu peki ben 4 ay kardiyo yaptım 4 ayda pilatesle devam etmeyi düşünüyordum

• şöyle düşün ne sürekli kardiyo ne sürekli pilate veya antreaman birgün kardiyo yapıyosan diğer gün pilates yapmalısın veya ağırlk antremanı bu şekilde yaparsan hem istediğin görüntüye hemde sıkı bir vucuda sahip olabilirsin şimdi sadece plates yaparak sıkılaştırrsın aam bu seferde kardiyo yapmadığın için geri kilo alcaksın ikisinide aynı anda yürütmeye calıs

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;