Gerizekalı kuaför sevgilimin aklı başına mı geliyor ?

kuaför olan sevgilim yani eski sevgilim mesaj atmış napıyosun diye sizce cevap vermeli miyim ben onu çarşamba günü ağlayark arayıp seni çok seviyorum çok özledim yapamıyorum gibi şeyler söyledim o ise bana hayatında ne bir eksilme ne de bir fazlalık olmadığını sadece daha çok sıkıldığını söyledi ve onu sürekli arayabilceğmi söyledi bende o zamandan sonra aramadım bugün mesaj atmış.ki o gün aradığımda da fön çekiyorum işm yok demişti oysa bana gelince işi başından aşkın olan adam ayrılınca yok istediğin zaman ara yok işim yok demeler falan cevap vermeli miyim ya da ne söylemeliyim ki onu onu takmadığımı anlasın

Güncellemeler:
beyin özürlü bu sefer o bana cevap vermedi nasıl bozuldum yaa

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• sen o kadar basir,etkisiz elemanmısında ayrılmanız ya da varlığın onda ne eksi ne artı bişey katmıyor.bu kadar hiç misin sen.en iyi intikam sessiz kalmak,tepkisiz olmak .ister yalvarsın mesajlarında ister küfür etsin tek kelime yazma ,arasada meşgule at.o görsün hiç olmak,değersiz olmak nasıl bişey

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• adam napıyorsun demiş

1|0
    0|0
  • f*k off de gitsin. İlgi bulamamış bu aralar, egosunu tatmin edecek brilerini arıyor. Uzak dur.

1|0
    0|0
  • o adamdan sana hayir gelmez

1|0
    0|0
  • Sen en iyisi geri dön ona,hala onu unutamamışsın.

1|0
    0|0
    • olmaz artık yalvarması gerek o da asla yapmaz zaten eskisi kadar sevmediğimi hissedebiliyorum hem son zamanlarda da çok soğumuştum çevremde çok erkek var onlardan ilgi görünce aklıma bile gelmiyo aslında

• her neyse ben onu paralamazsam görüşürüz bir şekilde ama son derece seviyeli ve çok mutlu konuşcam

• Ne çok mutlu konuş nede çok mutsuz eğer çok mutlu konuşursan yapmacık olduğuu düşünecektir ve iletişimi olumsuz etkiler sen kendin gibi ol ve sakince konuş.

• arama zaten anlar o zaman:)

1|0
    0|0
    • of of neler yaptım bilseniz ...

• mesajına cevap verdim o cevap vermedi snirlendim tabi arıyorum açsa diycem ki sele arkadaş olamam mesaj atma napmak istiyosan yapma diycem açmıyo beyinsiz defalarca aradım resmen en sonunda mesaj attım ama bundan sonra mesajlarına da cevap vermycem

• hiç bir zaman arama

sen ararsan acıyı sen çekersin boş vereceksin yorma kendini

• Bırak takma hiç.

1|0
    0|0
  • canım tatlı cekti.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence arama derim.kalkıp bir insanın karşısında ağlayıp duygularını belli ediyor böylede nankörce bir yanıt alıyorsan sakına.ileride daha beter şeyler yapar nasılsa arayınca geri dönüyor der.buarada kuaförmi uzak dıur

1|1
    0|0
  • Sıkılmış mesaj atmış.köşede tutuyo seni,ezdirme kendini hiç takma cevap verme.

1|0
    0|0
  • ah ah demiştim sana

1|0
    0|0
    • yaa işte rezillik diz boyu sormaa

• hiçde ucuz değil asıl karşı taraf kaybbettiğini ozaman anlar.sana göre ucuz bana göre çok kalıcı kaliteli klas bi,r davranış

• ya karşıdaki kaybetmeyi göze almışsa umrunda olmaz

ne yani sevgilisinle geçerken kafasını taşlaramı vuracağını sanıyorsun inan umursamayan karlı çıkar buna inan

• cevap vermezsen takmadığını düşünür zaten.

1|0
    0|0
  • Cevap verme burnu sürtünsün.

1|0
    0|0
  • Bu kuafor sevgililer hep ayni galiba ashkssjsk Yoksa ayni kisiden mi bahsediyoruz?

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;