Sizce 5. Olarak Avrupa kupalarında kim boy gösterir başakşehir mi osmanlıspor mu Akhisar mı kasımpaşa mı?

Sizce 5. Olarak Avrupa kupalarında kim boy gösterir başakşehir mi osmanlıspor mu Akhisar mı kasımpaşa mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• başakşehir zaten gidiyor avrupaya ama 5 cilik için ptesi oynanacak olan osmanlı kasımpaşa maçına bağlı osmanlı 3 puan alırsa avantajı alır cebine koyar ama kasımpaşa kazanırsa ortalık karışır, gs yi belirtmemişsin ama kasımpaşa osmanlıya karşı galibiyeti veya beraberlik galatasarayıda o potada olmasına sebep olur, ondan sonra ikili averajlar vs vs gider bakma 5 cilikte bayağı akıl oyunları var :D

0|0
    0|0
    • Başakşehir bugün beraber e kaldı osmanlıspor kasımpaşa yı yenip averajla 4. Olmak isteyecektir
      Kendi takımım olan Galatasaray a gelince men cezamız olduğu için yazmadım öyle olursa 6. Gidecek

• bilmiyorum o kadar detayı biz istanbuldan durumu öyle görüyoruz

• Dışardan herkese öyle geliyor ama Ankaragücü nü bitiren melih Gökçek değil işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Başakşehir avrupaya gider

0|0
    0|0
    • Başakşehir ve osmanlıspor un dördüncü olarak gitme ihtimali var ama 5. Olarak kim gider favoriniz i merak ettim

• 5 için en büyük aday osmanlı

• Evet en büyük aday osmanlıspor ama bugün başakşehir puan kaybetti pazartesi kasımpaşa yı yenerse osmanlı 4. Oluyor averajla

• Başakşehir 4. olarak gidecek zaten

0|0
    0|0
    • Başakşehir şu an beraber e gidiyor Gençlerbirliği ile osmanlıspor un da dördüncülük şans ı başakşehir garantilemedi daha dördüncülüğü

Yükleniyor... ;