Trabzonspor taraftarı neden böyle?

Birkaç taraftar çizgi hakemine saldırmış. Her fb maçında olaylar çıkarıyorlar. 4-0 ı mi yediremediler.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadan koştu koştu çizgi hakemin üstüne atladı ondan sonra yerde yumruklamaya başladı şerefs*z kanı bozuk onu varya yaklalayıp diri diri yakıcan. ne suçu var lann çizgi hakemin ondan sonra bir kaç kişi daha atladı onur kaleci tuttu onları engel oldu soyunma odasına girdi fenerbahçe

0|0
    0|0
    • Yapılanlar yanlış ama özünde trabzon haklı o şampiyonluk Trabzon'un aynı hareket volkana emre belezoğluna aziz yıldırıma yapılsa sonuna kadar haklı

• Bunlar canileşmiş yapacak bir şey yok.

• Bugün olanlar yanlış diyorum 2010 2011 trabzonundur siz ise şikeci

Kızlar Ne Diyor 1

• fenerli misin

0|0
    0|0
    • Evet neden ki

• Olayı yanlış görüyorsan sıkıntı yok. Böyle adamları kahraman ilan edenlerde oluyor da.

Nefret duygusu yerine daha yapıcı olmalıyız. Zaten sevmek zorunda değilsiniz.

• sabrımızı test ediyorlar, herkes. bizim milletin çabuk parlayan ve aşırı asabi olduğu da bir gerçek ne yazık ki... olmaması gerek görüntüler. Her takımın böyle aptal taraftar olduğu da gerçek. dediğim gibi sizden nefret ettiğim kadar içimizdeki bu manyaklardan da nefret ediyorum.

bilmiyorum ben fanatik bile değilim ama bizde fener nefreti kundakta başladı asdfghjk

Erkekler Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
  • Adamların şampiyonluğunu alırsa fb böyle olur şikeciler teslim ederse kupayı biter

0|0
    0|0
    • Hakeme saldırıda haklilar yani?

• Mahkeme kupa tsnin dedi de mi vermediler?

• Şikeniz tescillendi kupayı vermediler yeni yasalarla uyutarak kupayı hak etmiş gibi göründünüz

• Polis arabasını devirenler şampiyonluğu kaybetmeyi mi yedirememişti

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;