Sizce Fb Şike yapmış mıdır?

Bence Fb ve Aziz Yıldırım şike yaptı ve Trabzonsporun şampiyonluğunu çaldılar.

• Evet
    57%(8)52%(21)Oy Ver50%(13)
  • Hayır
    43%(6)48%(19)Oy Ver50%(13)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fbli bir mod soruyu kaldırdı ama yayına koyuldu sonrada. Yaptığın çok yanlış biraz cesaretiniz varsa cevap yazın bu tarz pis yolları tercih etmeyin.
@ZeBrandon Sen bu kadar erkeksin işte mesajda hakaret eder engellersin.

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum o dönem yapıldığı söylenmişti sonradan yapılmadı dendi artık o dönem ki tff yönetim kurumu kumbasa mı getirdi Fernerbahçe yi yoksa gerçekten oldu mu şike emin değilim şuna eminim her sezon şike var hangi takımlar yaptılar bilmiyorum o kadar iddaadan para kaldıran var şikeli maçlar oyna diyenler oluyor bazen sanırım paralı maçlarda alınıyor...

Fenerbahçe yaptı mı bilmiyorum ama çoğu takım yapıyor Türkiye de düzgün adam gibi maç oynanmıyor maalesef #Temizfutbol her zaman siyasetten uzak sadece spor yapılsa keşke hile hurdasız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç yapmadığı bir şey değilki , Bence yapmışdır

0|1
    0|0
  • fb şikenin allahını yapmıştır

0|1
    0|0
  • Evet yapmıştır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Benim düsüncem yapmıstır. Kaldıkı kanitlarada döküldü bu olay ama burasi Türkiye ustu ortuldu.

0|1
    0|0
  • Eğer 2010-11 sezonu için soruluyorsa benim düşüncem şike yapmamışlardır ama ordaki malum şahsın yakınlarını kullanarak teşebbüsü var. Bu yüzdende yapamamışlardır diyebilirim. Haa ondan öncesi için soruluyorsa ben 2000-01 sezonunun hiçbi şekilde temiz bir sezon old. zannetmiyorum, ör. ersun yanalın itirafı

0|1
    0|0
  • Ülkedeki her pisliğin üstünü kapatmak için yapilan paralele suç atılarak bu olaydan da AKlanildi. Turkiyede defalarca teşvik verildi , şike yapıldı

0|1
    0|0
  • siyasi bir gruba hizmet etmek amacıyla bir cemaatin maşa olarak kullanılddığı siyasi ve toplum mühendisliği içeren bir kurgudur bu olay, bu olay sadece fenerbahçe ile ilgili de görmek doğru değil gs nin yönetiminin değiştirilmesi, beşiktaşın olimpiyat stadında taraftarlarının sahaya girme olayı, beşiktaşın bir tararftar grubunun kötü gösterilmeye çalışılıp takmdan kopartma çalışmaları darbe iddaları, ts nin hükümete yakın yönetimlerin getirilmesi ve hep bu olaylarda tek ses gibi çalışan bu gruplara yakın medya organlarını, yayın gruplarını iyi gözlemlemek lazım. ayrıca mahkeme kararıyla ekim 2015 bu dava düştü ve fener lehine sonuçlandı. çok detaya da girmek istemiyorum...

0|0
    0|0
    • Ya diyelim şu an Fbnin başında Cemaatten biri var ne yapacaklar yapmayın ya bu adamlar oruduyu miti emniyeti ele geçirme derdinde Fbyi eline geçirse ne yapacak.

• :) komik gerçekten yazılanı bile çarpıtma derdindesin ilk önce araştır bak bakalım cami bombalanacak demişler mi dememişler mi? Bu iddianameye girdi sonrasında insanlar stadyuma toplanacak denildi bu da iddianamede vardı. Ben bunlara inanıyorum demedim sana isteseler çok rahat başka bir davadan aziz yıldırımı içeri atarlardı terör suçundan. Neyse sen aşırı fanatikçe bakıyorsun olayı amacın aziz yıldırımı aklamak başka bir şey değil. Mantıklı olanı görme derdinde değilsin.

• sen inanıyırsun demedim bu ülkede bunlara inanılır mı demek istedim bu ülkenin insanı değilmisin derken, iddanamede herşey yazılabilir, yazdırılabilir. ban fanatik değilim fanatik olsam senin gibi yaklaşmam gerekirdi "Bence Fb ve Aziz Yıldırım şike yaptı ve Trabzonsporun şampiyonluğunu çaldılar." bunu yazan ben değilim. Ben aynı zamanda bir taarftar olarak çarşıyada yapılanı haksız bulan biriyim darbe yaptı diye iddaname yazıldı ya, sen inanıyorsun belki -.-

• yapmıştır

0|1
    0|0
  • Ya saçmalamayın. Biraz vicdanlı olun. Fenerbahçeye karşı oynayan bütün takımlar sanki şampiyonluğa oynuyormuş gibi oynuyor ama diğer takımlara gelince normal bir oyun sergiliyorlar. Fenerbahçeye FETÖ kumpas kurdu. Daha dün tutuklanma kararı çıktı kaç kişiye. Şike kumpasını kuran UEFA dahil tüm savcı, polis ve yöneticiler yerin dibinde. Vicdanlı olun. NE ŞİKESİ MEMLEKET ELDEN GİDİYOR!

0|0
    0|0
    • Hemen de memleket elden gidiyor komik gerçekten. Akp hırsızlık yapsın darbe desin Fb şike yapsın kumpas desin oh ne ala memleket. Tamam cemaatle elbette mücadele edilsin devlet içinden böyle devleti ele geçirmeye çalışan insanlar temizlensin ama her sorunda da suçu onlara atmak saçma. Fetö orduyu ele geçirmek istese anlarım miti ele geçirmek istese anlarım emniyeti ele geçirmek istese anlarım Fbyi ele geçirip ne yapacak sağ beke cemaatten abi mi yerleştirecek ya en başta bu saçmalık bunu siz de biliyorsunuz ama sırf bir takımı tutuyorsunuz diye bu kadar kör olunmaz

• Kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğüne neden inanmıyorsun. Aziz Yıldırım Fethullah Gülen ve RTE'nin arasında kalmıştı bir ihale konusunda. FETÖ girme dedi, RTE gir dedi. Aziz Yıldırım İhaleye girip kazanınca FETÖ adamlarına talimat verip Aziz'i içeri attırdı. Sonra Ak Parti'ye de aynı şey yapıldı. Ama şimdi hepsi suçunu bildiği için kaçtı. Ne gariptir ki kaçanların hepsi de Galatasaraylı :D Hakan Şükür de Galatasaraylıydı. Şimdi FETÖ'ye hizmete siyasette devam ediyor. Bu konular çok derin. Fenerbahçe dediğin takım her yıl en az 300-550 milyon lira arası gelir elde eden bir kulüp. KOÇ Holding en çok bu paradan kazanan Holding. FETÖ Feneri ele geçirseydi bu paralara da sahip olabilecekti. Sen yat kalk Galatasaraya şike operasyonu yapılmıyor. Ama merak etme yakındır inceleme başlaması. Neyse iyi günler, daha cevap vermicem :D

• Şimdi sana soruyorum sen Fetullah gülenin yerinde olsan Aziz yıldırımı Fb gibi 20 milyona yakın kişiyi de ilgilendiren Fb konusundan mı vurursun yoksa Aziz yıldırımı tekil olarak suçlayabileceğin başka yerden mi? Demişsin Fb 300 milyon geliri var yanlış anlamadıysam Bu paradan Koç Holding alıyor demişsin umarım ben yanlış anlamışımdır çünkü aşırı komik bir tez bu Koç Holding ne yapsın Fbnin parasını :) Ayrıca Hakan şükürü bağlayacaksın Emrenin de ondan farksız olmadığını öğren bence. Ayrıca kimdi zekariye özün kankası

galeri7.uludagsozluk.com/.../...zlemesi_433062.jpg

• Şike şike şampiyon olduk. Zoruna giden müshil kullansın.

0|0
    0|0
    • Bakınız ergen tepkisi. Biraz zorlasan ayna aynaya bağlar

• Bknz oğlan tepkisi. Biraz zorlasan "bursa çocuğuyuz"a bağlar :D

• Fenerbahçe' ye şike yaptı diyenler Beşiktaş'ın da şike yaptığını kabul ediyor demektir :)

0|1
    0|0
  • Fenerbahc2 şike yapmıştır diyen paralelcidir burdan gorduğum sahısları tek tek polise bildiricem.

0|1
    0|0
    • Hepsi korkup hesabı kapattılar

• Fb bamyaya yapmistir erdoğanda calmistir değilmi o::c. Paralelin neler yaptigini bilmiyomuyuz sanki. Aziz yildirimdan harac istemişler aziz yildirimda vermemis. Sonucta bir kumpas yaptilar. FETÖ bir teror orgutudur adam gibi sorular sorun. Bunun futbol ile alakasi yok artik. Memleket meselesinden bahsediyoruz.

• Ya buna sadece senin gibiler inanır. Paralelciler istese Aziz yıldırımı Ergenekona ilave ederdi kimsede ağzını açamazdı. Hadi oradan bal gibi şike yaptılar suçu cemaate atmayın. Sen git adam ol şikayetini et.

• Fanatik fenerli olaraktan şike yaptık diyorum ama her takım yaptı bunuda soyleyebilecek kadar erdenli insanlar olduğu sürece ne mutlu bizlere

0|0
    0|0
  • ülkede adalet yokki mk sporunda olsun...

0|0
    0|0
  • yapmayan varmidir diye sormalisin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...