Hangi Olimpos tanrı/tanrıçasısınız?

Testler aldı başını götürdü. Bende bu test ile karşılaştım. Hadi bakalım daha önce kişiliklere göre biz zaten bir Olimposlular analizi yapmıştık, link şimdi birde teste göre hareket edelim?

Tanrı: link

Tanrıça: link

Ben kendimi Hermes olarak görmüştüm o konu da ama direk "Zeus" çıktım tabi mutluyum.

Zeus

Elinde yıldırımları tutan, tanrıların babası ulu Zeus; öfkesiyle yeri göğü inleten, romantik halleriyle karısı Hera'yı kıskançlıktan çıldırtan Zeus... Eğer mitolojide yaşasaydınız, herhalde dünyanın en şanslı insanı olurdunuz. Ne var ki, modern zamanlarda yaşıyoruz. Ancak kurnazlığınız, eşsiz adalet anlayışınız ve insanlara verdiğiniz ilhamla size post modern Zeus demekte bir sakınca görmüyoruz.

Güncellemeler:
Yeni tanrı linki link
Maşallah KS kızlarında da ne kadar dominant olma arzusu varmış. 4 kişiden 3'ü Hera çıktı.

0|0
1815

En İyi Kız Görüşü

• Athena

Zekanızla dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sizi özel yapan stratejik düşünmedeki yeteneğiniz. Verdiğiniz her karar, kendinizi daha donanımlı bir insan yapmak üzerine. Sanata karşı iyi bir beğeni anlayışınız var. Bazen bu donanımlı, zeki ve kendinize güvenen tavırlarla özellikle karşı cinsi korkuttuğunuzu bilmenizde fayda var. Tek başınıza ayakta durmaktan ve yalnız kalmaktan çok hoşlanıyorsunuz ama arada bir kendinize neden diye soruyorsanız, cevabı bu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Hera

Dişil yanınız çok güçlü. Sevdiğiniz zaman gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Karşınızdaki kişiden de aynı özeni göstermesini istiyorsunuz. Bazen aşırı derecede kıskanç olabiliyorsunuz ve bu huyunuz başınıza çeşitli çoraplar örüyor. Tek başınıza olmaktan hoşlanmıyorsunuz; hayatın iki kişiyle daha anlamlı olduğunu düşünüyorsunuz. En mutlu olduğunuz yerler sevdiğiniz arkadaşlarınızın düğünleri.

0|1
    0|1
    • Hera kimin eşi biliyor musun? O Hera varya o Hera... Ne çirkef kadındır o.

• Senide ben eksiliyim, penti'yi de artılayayım dengeleyin ?

• her şekilde nefret edılıyor benden ondandır

• Athena

Zekanızla dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sizi özel yapan stratejik düşünmedeki yeteneğiniz. Verdiğiniz her karar, kendinizi daha donanımlı bir insan yapmak üzerine. Sanata karşı iyi bir beğeni anlayışınız var. Bazen bu donanımlı, zeki ve kendinize güvenen tavırlarla özellikle karşı cinsi korkuttuğunuzu bilmenizde fayda var. Tek başınıza ayakta durmaktan ve yalnız kalmaktan çok hoşlanıyorsunuz ama arada bir kendinize neden diye soruyorsanız, cevabı bu.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hera ama bu hera çok karaktersız ya =) Hem zeus un kız kardesıydı sonradan da karısı olmus :))) Aphrodite olmalıydım yaaaaaa =)) kocam da poseidon olmalıydı ! =) Tanrı ve tanrıça dunyasını karıstırdım.. Tam da ustune geldin soruyla bende mısır tanrılarına bakıyodum :D

0|0
    0|0
    • Ne yapsınlar?

Zaten ortada kız yok. Tanrı ırkını devam ettirebilmek için evleniyorlar. Sonradan Zeus diğer dişilere de göz koyuyor ama işte... Hera bu.

• Hera evliliğin koruyucusu oldugu halde kendı evliliğini koruyamamışş.. Çok garippppppp !

• tanrı:

Apollon

Sanatın ve kehanetin tanrısı Apollon, sizin mitolojik dünyadaki yansımanız. Sanatın her dalı sizi çekiyor. Altıncı hissiniz o kadar kuvvetli ki, hemen her şeyi önceden sezebiliyorsunuz. Yetenek ve sezgi gücü bir araya gelince yaratıcılığınız kendisine akacak bir mecra arıyor. Bugüne dek müzşk ya da edebiyat dallarında herhangi bir üretimde bulunmadıysanız, en kısa zamanda denemenizi öneririz.

tanrıça:

Hera

Dişil yanınız çok güçlü. Sevdiğiniz zaman gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Karşınızdaki kişiden de aynı özeni göstermesini istiyorsunuz. Bazen aşırı derecede kıskanç olabiliyorsunuz ve bu huyunuz başınıza çeşitli çoraplar örüyor. Tek başınıza olmaktan hoşlanmıyorsunuz; hayatın iki kişiyle daha anlamlı olduğunu düşünüyorsunuz. En mutlu olduğunuz yerler sevdiğiniz arkadaşlarınızın düğünleri.

0|0
    0|0
  • Hera çıktı .p

0|2
    1|1
  • Ben prensesim putları tanımam:)))

0|0
    0|0
  • Afrodit

Tam bir aşk insanısınız. Aşkın varlığına bile aşıksınız, o derece. Aklınız hep bir karış havada. Dişil yanınız oldukça güçlü. Girdiğiniz bir odada bütün bakışlar size yöneliyor, karizmanızla herkesi etkiliyorsunuz. Bir yandan da bunun gayet farkındasınız ve bu durum çok hoşunuza gidiyor. Aşıklarınızla alay etmekten ne kadar hoşlansanız da, içten içe “o”nu bekliyorsunuz. “O” geldiğinde, alay etmek bir yana, masum bir kediciğe dönüşüyorsunuz.

0|0
    0|0
  • athena çıktım :(

0|0
    0|0
    • Athena

• bende kendimi poseidon olarak görüyorum ama testi bitiremiyorum ki öğreneyim sayfa hata veriyor :(

0|0
    0|0
    • Sen tanrıça testini yapacaksın sevgili mavieylul...

Bence sizden iyi bir Hestia olur gibi demedi demeyin.

• Pek bir fark yok. Dingin hatunlar vs Hoppa Hatunlar kategorisinden Dingin olanlara girmişsiniz. Hestia-Demeter gibi iyi tanrıçalardan farkınız yok.

• themis de çıkmak isterdim :)

• Hera.

0|0
    0|0
  • Hera

0|0
    0|0
  • Hera dominant mı oluyo ya :) ben hatunca.netten test ettim hera çıktı :) ki ben kendime ishtar diyordum, hera gösterdi ama :) sende zeus çıkmışsın bu da dörtte üç kızlar senle demek

0|0
    0|0
  • afrodit ...

0|0
    0|0
  • afrodit zaten en çok onu severim:)

0|0
    0|0
  • Demeter. Anaç bir yapım var ancak bu doğaya karşı. Aileme ya da çocuklara karşı değil.

0|0
    0|0
  • Athena

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Poseidon

Üç dişli yabasıyla denizlerin hâkimi Poseidon öfkelendirmeye gelmez. Poseidon'un karakterinden taşıdığınız izlere göre, bir an son derece sakinken, birden bire gürlemeye müsait bir kişisiniz. Öfkeniz bendini aşıyor. Ne var ki, yok yere öfkelenmiyorsunuz. Sakinken sizden daha iyi yürekli biri yok. Hemen herkesle iyi geçinebiliyor, herkese yardım eli uzatıyorsunuz.

uyuyor,kişisel özellik babında

0|0
    0|0
    • hotdog kesin hermes'i tutturur diyordum.

• Biraz vicdani duygulardan yakalamışsın. Ama şöyle hinlik felan taraflarından yakalasaydın %90 Hermes çıkardı senden.

• :DD kumpaslardayım :D

• Apollon çıktı. Lakin bu Troy filminde Achilleus Efendi benim kafayı kesti. İzlerken süper zevk aldım da böyle olunca bir işkillendim şimdi. Sabah sabah çenem düştü işte.

Hayat paylaşınca güzel lalala la laaaa la laaa.

0|0
    0|0
  • Zeus

Elinde yıldırımları tutan, tanrıların babası ulu Zeus; öfkesiyle yeri göğü inleten, romantik halleriyle karısı Hera'yı kıskançlıktan çıldırtan Zeus... Eğer mitolojide yaşasaydınız, herhalde dünyanın en şanslı insanı olurdunuz. Ne var ki, modern zamanlarda yaşıyoruz. Ancak kurnazlığınız, eşsiz adalet anlayışınız ve insanlara verdiğiniz ilhamla size post modern Zeus demekte bir sakınca görmüyoruz.

0|0
    0|0
    • hı hı yazalım konya :D sen test çöz :D:D:D

nasıl yakaladım amaaa :D

• Poseidon

Üç dişli yabasıyla denizlerin hâkimi Poseidon öfkelendirmeye gelmez. Poseidon'un karakterinden taşıdığınız izlere göre, bir an son derece sakinken, birden bire gürlemeye müsait bir kişisiniz. Öfkeniz bendini aşıyor. Ne var ki, yok yere öfkelenmiyorsunuz. Sakinken sizden daha iyi yürekli biri yok. Hemen herkesle iyi geçinebiliyor, herkese yardım eli uzatıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Zeus

0|0
    0|0
  • Apollon

Sanatın ve kehanetin tanrısı Apollon, sizin mitolojik dünyadaki yansımanız. Sanatın her dalı sizi çekiyor. Altıncı hissiniz o kadar kuvvetli ki, hemen her şeyi önceden sezebiliyorsunuz. Yetenek ve sezgi gücü bir araya gelince yaratıcılığınız kendisine akacak bir mecra arıyor. Bugüne dek müzşk ya da edebiyat dallarında herhangi bir üretimde bulunmadıysanız, en kısa zamanda denemenizi öneririz.

0|0
    0|0
  • Apollon

Sanatın ve kehanetin tanrısı Apollon, sizin mitolojik dünyadaki yansımanız. Sanatın her dalı sizi çekiyor. Altıncı hissiniz o kadar kuvvetli ki, hemen her şeyi önceden sezebiliyorsunuz. Yetenek ve sezgi gücü bir araya gelince yaratıcılığınız kendisine akacak bir mecra arıyor. Bugüne dek müzik ya da edebiyat dallarında herhangi bir üretimde bulunmadıysanız, en kısa zamanda denemenizi öneririz.

çıktı..

0|0
    0|0
  • kadirs tree house.

2|1
    0|0
  • Priapos 😘

0|0
    0|0
  • linke tıkladım fatal error verdi demekki bereket tanrısıyım

0|0
    0|0
  • Link sizlere ömür.

0|0
    0|0
  • ben sadece ve sadece kendim olmayi tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • tüm erkekler gibi zeus çıktım

0|0
    0|0
  • Tanrıça linki açılıyorda,Tanrı linki açılmıyor,Link ölü.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin linkinde problem var Reyiz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;