Kopya çekmeyen var mıydı?

evet soruda da belirttiğim gibi okul yıllarında ve halan okuyanlar kopya çekmeyen var mı? ne gibi anılarınız var? benim en komik anım sınıfta salak kızın teki yakalandı sıraya yazmış bütün sınıfta sıraya yazmıştı sonra hepimizin sınavı yandıydı:)

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• Kopya işi adamda sigara gibi bağımlık yapıyo tadını aldığın zaman çekmeden yapamıyosun üniversitede 4 sene icerisinde bir hocanın 3 dersinde yakalanmıştım ama hepsi aa geldi bu yönüde manidar:)

0|0
    0|0
    • vaay ünide kopyayı bulup uzaklaştırma almaman ilginç bende ünide kopya çektim ama ünide çok iddaalı değildim çünkü sıkıntı oluodu fena:)

• 3 ü 1 yerde yapmışsın ya teşekkürler yani:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• bak en komik 2 anımı anlatıcam: lise 2.sınıfta biyoloji dersinde hocamız sınav sonuçlarını açılıyor, herkesi saydı saydı, sonra baktı elindeki kağıda, bu terbiyesiz kim dedi, adını soyadını yazmamış, üstelik tükenmez kalemle yazmış dedi.. baya bir saydırdı ciddi ciddi. neyse 45 almış dedi. sonra bir baktık ki adam kendi hazırladığı cevap anahtarına 45 vermiş.. böyle bir adam bize ne kadar biyoloji öğretebilirdi ki? o yüzden hiç sevemedim o dersi :)))) diğer hatıram da, lise sonda okul değiştirdim. sınıfta 18 kız 2 erkek vardık. ve okulda yeni öğretmen olmuş aşırı havalı bir hoca vardı 23-24 yaşlarında en fazla.. türkçe dersinde bana 95 vermişti ve ben 100 lük kağıt verdiğimden emindim. en yüksek ben almıştım herkesin çok kötü geçmişti ama itiraz ettim. hocam ben 100 aldım 5 puan nerden kırdınız hiç yanlışım yoktu diye itiraz ettim. tekrar değerlendirmesini istedim. kabul etmedi. sonra anlaşma yaptık. eğer 5 puan kırılacak kadar yanlışım varsa bana sözlülerden sıfırı basın sınıfta bırakın bu dersten dedim o kadar emindim çünkü kendimden! adam ne yapıcağını şaşırdı ve bendeki bu özgüven kızları acaip etkilemişti :)) sonuç olarak kağıdım herkesin huzurunda tekrar gözden geçirildi ve pardon yanlış görmüşüm gibi salakça bir özür diledi benden.. 95 olan notumu 100 yaptı.. o hocaya o yüz ifadesi öyle yakıştı ki kendimle gurur duydum ve bu hikaye okulda çok anlatıldı :))) resmen kapak yapmıştım. uhhh baya yazmışım ya. teşekkürler okuyan arkadaşlara :)))

0|0
    0|0
    • bıkmadan usanmadan okudum yalnız başta çok güldüm cevap anahtarına 45 vermesi beni harbi güldürdü

• eskiden diince bir yaşına bakma gereğinde bulundum:) 28 yaşındaymışın sanki çok eski

• 10 sene önce az mı yani...

• ben hiç çekemezdim hem yakalanırdım yaw mesela bı kere kımya dersındeyız kımyacı da tam dişi termınator sıyrık bı kadın kibariyenin annesi takınydıda bana neyse ben 1.soruyu yaptım 2 soru yapsam gecıcm neyse 2.yıde yazım derken aha tam gectım diyodum kımyacı benım kağıdı da kopyayıda kapıp terbiyesiz cık dısarı sıfır dedı nıye kopya cekıyosun oğlum diyo benı sılkelıyo hoca ben guluyorum tabi sonra sağlam bide tokat patlattı hala o tokadı unuyamuyorum ama karı kafayı sıyırıdo az kalsın sınırden

0|0
    0|0
  • kulaklarım kızarırdı yakalanırdım

0|0
    0|0
  • lisede gözde adında sıra arkadaşım vardı. bir sınavda bana yaşadın, eteğimin altı yarın komple kopya olacak demişti. zaten taş gibi bir kızdı ama maalesef arkadaşımsın diyordum. o gece zor uyumuşumdur. sınav vakti geldiğinde şerefsiz veyis numara sırasına göre oturtmuştu.

0|0
    0|0
    • haha:) göremedin boşuna da uykusuz kaldın desene

• yok, sağolsun gözde sonra telafi etti :)

benim okuduğum kızlar ya çok saftı ya da art niyetli. daha kolay yolları varken hep bacaklarına kopya yazarlar not kağıtları sıkıştırırlardı

• seninde gözler bayram ederdi öyle mi güzelmiş:)

• en son açköğretim sınavında önümdeki kızla aynı gruptaydık kızda çalışkan gibi gorunuyordu gözlüklüydü bide tum soruları ondan kopya çektim hiç birinden geçemedim pişmanım :D inslanları dış görünüşlerine göre yargılamamalıyım

0|0
    0|0
    • hahaha hiç güleceğim yoktu yaa gözlüklüler çalışkanmı oluomuş:):) ben açıköğretim sınavına ilk gireceğim sene çok çalışmıştım harbiden ki 1 ders hariç hepsinden geçmiştim bir tane de geveze çocuk vardı o benden bakmıştı hiç çalışmamış o da benimle birlikte geçmiştir tahminim ben gözlüklü değilim görünüşte hiçte çalışkan durmam:)

• evet iş olmasa :D çalışılırda kim uğraşacak yorgun gelion eve ders hıh :D

• aynen yaa:)

• ben bu işte prof olmuştum vala :)

0|0
    0|0
  • ben çekmezdim korkardım

zaten matematik hakkında adam gibi bilgim yoktu ki kopya hazırlayabileyim :))

deli olurum fx x y= sağdan soldan 64 ten 64 nereden çıktı yaw :))

0|0
    0|0
  • çok güzel bir taktiğim vardi

öndeki sıranin arkasina yazardim,kendi masami çekince yazilar çok net gözükür sirami masayi itince kopya görünmezdi

0|0
    0|0
    • hımm onuda yapmıştım zamanında ben ama cam kenarında otururdum hep kurşun kalemle yazardım bütün defteri geçirirdim resmen ben okurdum ama ayaktaki kişiye görünmezdi çünkü kurşun kalem güneş geldiğinde yok oluodu resmen ama ben oturduğum yerden hepsini görüyodum geçiriodum ve sözel derslerden öyle çok 100 almışımdır

• kızlar daha çok kopya çekiyor zaten

hoca duvar kenari en arkaya bakiyor sadece

• Gecen sene kopya cekeyim dedim sinra baktim en ondeyim cekmiyim dedim ama kopyayi suranin altinda birakmisim Allahtsn okuldan atulmadik :) dokunmatikle de yazulmiyo hec yauv

0|0
    0|1
  • kopyanın kitabını yazdım diyebilirim...

0|0
    0|0
  • ben bir kere çektim

0|0
    0|0
  • Kopyaya sığınarak sınava girmedim ama sınavda hoca zayıfsa çekerim.

0|0
    0|0
  • üni de amfide kopya çektim 3 öğretim görevlisinin gözcülüğünde hem de ee temelden geliyor kopya :D

0|0
    0|1
  • hayatım kopya yeminnen:D

0|0
    0|1
  • ben hiç çekmedim

0|0
    0|0
  • Bi türlü kopya çekemedim ya ona yanıyom .:D

0|0
    0|0
    • çekmişindir çekmişindir:)

• belki birkaç kez hatırlamak için sadece başlığını sormuşumdur...kahretsin hep bölüm birincisiydim...Ne kadar gereksiz...

• bölüm birincisi mi:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Bacak kopyasını sırf fantezi olsun diye yaptım ama sınavdan da iyi notu kırdım. Işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Muhasebe sinavinda kopya cekeyim demistim, yanaklarim kizardi :(

Kravatimin arka tarafina yazmistim ;(

0|0
    0|0
  • hatirladigim kadariyla 2 kere cektim

0|0
    0|0
  • sıraya yazıp çekmiştim bacakları açıp bakıyosun hem adrenalin hem korku..waaoooow

0|0
    0|0
  • ben çok saf kızdım yaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;