Obezite dencek kadar kiloluyum , spor ve hap vs?

Spora baslayip yemegi olabildigince kescem , zayiflamaniza yardimci haplar vs oldumu arastrip uygulayacagim.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayirli aksamlar ablacim. Ben kendim hap kullanmadim ama kullanan kisi tanimisligim var. Bence hic bulasma bu hap islerine yapabildigin kadar dogal yontemle kilo kaybetmeye ugras. Zamanla saglik sorunu cikabilir, mesela su toplama sorunlari gibi.
    Zaten hapla verdigin kilolari buyuk bir ihtimalle geri alirsin.
    Insallah seni kullanmaman icin ikna edebilmisimdir, benim tanidiklarimin hepsi pisman oldu zamanla...
    Baska sorun varsa olabildikce yardimci olmaya calisabilirim ablacim, allah senin yardimcin olsun bu yolda

0|0
    0|0
    • Kür onebilirmisiniz peki?

• Oyle ablacim ama ilk zamanlar da insan asiri kilo verir. Belli bir zaman sonra kilo vermemeye baslarsin, az duraklar gibi olur. Ama hic sabrini kaybetmeden yaptiklarini devam edersen yine kaybetmeye devam edersin. Oyle bir ara olabiliyor, dedigim gibi bunye takip etmeyip durakliyor. Sadece pes etme gerisi gelir :)

• Tesekkur ederim eig icin :) sende hic pes etmeden spora devam gulum :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Haplarla olmaz bu iş. spor ve diyet

0|0
    0|0
  • Fx15 diye bir hap gunde 2tane ictim 1ay kullandim 7kilo verdim harika bir urun. 150tlye almistimm. Ama internette 50liraya falan bulursun alma sakin sahteleri cok var iyi arastir al.

0|0
    0|0
    • Spor yapiyormuydun bnce 7kilo cok az bir bayan icin bn daha once 15gunde duzenli sporla 5kilo vermistim

Yükleniyor... ;