Galatasaray-Real Madrid maçı ne olur?

Gönül ister ki Madrid kazansın siz ne düşünüyorsunuz? Bu arada #HalaMadrid

Güncellemeler:
Ronaldo attı 1-0

0|0
826

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ağzına sağlık kartaliçe :) HALA Madrid her zaman diyordum zaten. gese 0 - 5 real.

goller dk 5 ronaldo, dk 18 modric, dk 39 mesut, dk 66 ronaldo, dk 85 higuain :D

2|1
    4|0
    • zuhahahah ronaldom benim :D nerde hayalciler?

• @deimos yemin ederim yazacağımı yazmışsın yemin ederim yemin ederim!:D:DD

NOLDU LAN? devamını @deimos tamamlamış zaten...

• tur atlamak önemliydi ve bunu başardığımız için mutluyuz.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• sanırım beşiktaşlısın. dün akşamki sonuca göre

Sİze Bursa gelen, bize real gelir.:D

8|1
    3|2
  • yazık ya Bursa'nın etkisinden kurtulamadınız dimi bjkliler acıyorum size...bu akşam yeneriz ama eleyemeyiz...sonuçta sıkıntı yok 8 yemekten iidir durumumuz...

8|1
    1|2
  • git gavur takımını destekle amk Türk Takımı yabancı bir takımlar karsılasıyor siz yabancı takımı testekliyorsunu amk destekleyicne ne oluyor bir faydasımı oluyor ama Türk takımı kazanınca Türkiyeninde puanı artıyor sizin gibi salaklar hep yabancı takımları destekler

2|2
    1|1
  • madrid kazanacak deyince bazılarının neden birden bursalı olası geliyor anlamıyorum ama madrid köy takımı değil kazanır geçer.sanki benim dememlemi kazanacak.tahmin başka istek başka

2|1
    3|0
  • sizin gibi 8 tane yemeyiz :D

5|1
    0|2
  • Galatasaray FUCKS... şimdi bizim mağlup olacağımızı içinden umut eden kim varsa birazcık edebiyle sussun. yoksa dediğim gibi Galatasaray fucks

1|0
    0|1
  • ölümüne burrsa :D

3|2
    0|1
  • 2-0 madird

1|1
    1|0
  • Hala madrid baba bursa dime :D

2|1
    6|2
  • Cimbomum döşesin ya ://7

1|0
    0|1
  • BJK liyim GS alır demek o kadar istediğim şey ama ... Maalesef yenemez... :( Keşke tur atlayaydı :(

1|0
    1|0
  • ilk yarı berabere ikinci yarı real madrid 1-0 yener..

0|0
    0|0
  • Gonlun gonlum, gonlum gonlun.

0|1
    1|0
  • 2-1 Gs alır.

2|0
    0|1
  • Galatasaray 1-0 ya da 2-1 alır.

2|0
    0|0
  • Facede paylastim burayada yazim skor tahmini

1-3

0|0
    0|1
  • gs 5-1 real imza

2|0
    0|1
  • 3 attı 3 daha atar olur 6s

0|1
    4|1
  • 2-0 real madrid

0|1
    1|0
  • yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 8

• Valla canım, senin gibilere çok güzel denen bir laf var da bir mal yüzünden siteden atılamam :D

3 posta attı Bursa. Acımış olmalı :)

Size Bursaspor Real madrid gibi geliyor işte ne yaparsın Sekiztaşlı :)))

3|0
    2|1
  • zaten madrid kazanacak.

2|2
    7|3
  • gönül ister Galatasaray büyük farkla alsın ! ama madrid alacak gibi görünüyor.

5|2
    1|0
  • bana gs 1 0 - 2 1 alır gibi geliyor taraftar desteğiyle

0|0
    0|0
    • yetmez ki :/ 3 tane atmamız lazım. onlarında 1 tane bile atmaması lazım. :/ maç 3-0 4-1 5-2... gibi bitmeli :/

• ondan sonra fenere düşman gözüyle bakıyoruz:/ bir kargaların açtıkları sorulara bak bide fenerlilerin desteğine :/

• benm türk takımlarına düşmanlığım yok sonuçta babam da gsli :))

• senin soyunu sopunu zikerim orspu cocugu gotnden kan alrm senin git bursanin altina yat ananla beraber. o guncellemeyi ananin gotune senide ananin amina geri sokmadan sktr gt burdan fhisenin evladi.

2|1
    1|0
  • dün 3 tane yiyip doyamadınız. heey gidi hey. bursadan bide :) sonuna kadar bursa. helal olsun adamlara. elinize 3 tane verdiler

6|1
    1|1
  • bursaspor fena koydu size acıdımı:P

4|1
    1|2
    • sana koydukları kadar acımamıştır

• ezık işte gümüş kelebek senın gslı cok canını yakmıs sureklı gs ye laf atıyorsun :P

• asla hakaret etmiyorum ama takımıma da ettirmem bilesin,gizli olup burda istediğini yazacağım sanıyorsan yanılıyorsun

• dün 3 tane yediniz doymadınızmı :P

3|1
    1|2
    • haha fdilhşgidf gizlenmiş bide :D yıllardır malsın doymadınmı :/ şimdi sen gizlisin.. ben sürekli gelip buraya bakamam. sende benim cevabımın altına yorum atamassın.. hayat işte..

• @gümüş kelebek sen gizliden önce vermişsin cevabı. hayırdır ne atlayıp duruyorsun şimdi milletin cevabının altına? biz sana laf atıp duruyormuyuz? demekki senin gocuntun var. derinden koyan bişeyler var.

• onun her yorumunda dusmanlık var ya galatasaraya bız realden 3 yedık sızde bursadan okadar acık

Yükleniyor... ;