Ömrünüzün son anında 1 dakikalık telefon görüşme süreniz olsa kimi arardınız ve ne derdiniz

ömrünüzün son anında 1 dakikalık telefon görüşme süreniz olsa kimi arardınız ve ne derdiniz ?

0|0
3546

En İyi Kız Görüşü

• annemi arardım ve hakkını helal et derdim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 46

• Power FM'e telefon eder istek şarkısı çaldırırdım.

HIGHWAY TO HELL

0|0
    0|0
  • Aramayı değil aranmayı isterdim sanırım.

0|0
    1|0
  • Öbür tarafı arar cennetten mi yoksa cehennemden mi yer ayrıldı diye öğrenmek isterim. Geç kalmış olabilir miyim diye düşünerek byy...

0|0
    0|0
  • Kimseyi aramam salavat getirir son 1 dakikanın bitmesini beklerim.arayıp ne dicem ben gidiyorum sen ne yapıyosunmu

2|0
    0|0
  • Çok güzel soru kız valla gözüme girdin ver numaranı seni ararım sende istersen :P

Yok düşünüyorumda ne kadar yanlızmışım

Hatunu arasam gidiyorum desem nereye gidiyosun kimle gidiyosun ne zaman dönecen şişirir beni

Arkadaş desen zaten hurafe ole birisi yok arayacak kimse yok

0|0
    0|0
  • Hemen Devlet Saglik yetkililerini arardim ben olucegim dakikayi hesaplicak bir formul buldum bu konusmayi kaydedin tam 50 saniye sonra olucem ama bu formulu size anlatacak zamanim yok derdim butun dunya ugrasssin dursun :D

0|0
    0|0
  • bakiye sorgulardım

0|0
    0|0
  • yeminnen ks nin admini arardım son arzum gizli kullanıcıların hepicini cinsellik bölümüne ver orda birbirlerini gizlesin dursanlar derdim son isteğim admin kardeş göçüp gidicem son isteğim bir sevap yap hem beni hem tüm gizli olmayanları kurtar derdim nımıssızım:D

0|0
    0|0
  • Ben kaza yaptim olecegimi sandim ve sevdiğim kizi aradim sadece sesini son kez duymak icin saat sabahin üçüncü ve yinede o tatli sesi duymak ister gercek seven

0|0
    0|0
  • 11818'i arayıp bu 1 dakika süreyi kim vermiş onu sorgulatırdım

0|0
    0|0
    • Seni operatöre bağlarken 2 dakika geçer çoktan ölmüş olursun.

• yanık kremi siparişi verirdim , malum diğer taraf sıcak olacak...

0|0
    0|0
  • Ambulans

0|0
    0|0
  • Kardesımı arardım tabı her zaman onun yanında oldugumu solerdım uzulmesıne gerek olmadını solerdım

0|0
    0|0
  • boşver telefonu sen ordan bir sigara ver

0|0
    0|0
  • telesekreteri arardım obur taraftan ne istemediğini sorardım

0|0
    0|0
  • seni arardım ne şom agızlısın kaldı bir dkk derdim :d

0|0
    0|0
  • kimseyi ararmam oturur beklerim ölümü zaten ölüm gelmis birinin sesini duysam ne duymasam ne:))

1|0
    0|0
  • Seveni arardım var mınumarası :P

0|0
    0|0
  • Kesinlikle IMAMI arardim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 34

• 11880'den annemin numarasini isterdim.

O arada 1 dakika da dolmus olur.

0|0
    0|0
  • Kimseyi aramazdım ...

0|1
    0|0
  • heyecandan korkudqn kimi arasam diye titreyip no aramaktan o zamn dolar zaten:)

0|1
    0|0
  • arayacağım kişi elbette ki sevdiğim biri olacaktır. Sevmediğim birini arayacak değilim ya...

O yüzden kimseyi arayıp sevdiklerimi üzmek istemem. Onun yerine 1 Dk lık zamanda anneme babama kardeşime ve sevgilime onları ne kadar çok sevdiğimi söyleyen bir not bırakırdım

0|0
    0|0
  • Annecimi arardım ben artık babamın yanına gidiyorum hakkını helal et seni cok seviyorum elveda derdim

0|0
    0|0
  • kimseyi aramazdım o anlık şoku kimseye yaşatamazdım... ben öldükten sonra en son beni aradı 1 dakikacık ... dedi diye ağlayan birini bırakmak istemem arkamda..

0|0
    0|0
  • bitanemi arar ona aşık olduğumu içimde kalan herşeyi söylerdim

0|0
    0|0
  • Kimi arayacağım diye kararsız kalırdım elim ayağıma dolaşırdı oturur ağlardım sonuç olarak kimseyi arayamazdım herhalde :) nasıl geldiysem öyle giderim yaa :)

0|0
    0|0
  • emınım kontorum olmazdı :D

1|0
    0|0
  • annemi arayıp onu cok sevdğimi söyleridm.

0|0
    0|0
  • Annemi .

0|0
    0|0
  • Annemi annem yanımdaysa kardeşimi o da yanımdaysa çift cevap jokerimi kullanırım başkasını aramaya gerek yok

0|0
    0|0
  • sevdiğimi arar insallah arkamdan gelirsiniz derdim

0|0
    0|0
  • Babamı arardım...

0|0
    0|0
  • annemı arardım onucok sevdgımı dunyanın en guzel annesı oldgnu solerdm

0|1
    0|0
  • annemi arar konferans görüşme yapardım eş dost akrabayla

0|0
    0|0
  • Annemi arardım ve '' Anne dakkam yok bir dönüş yapsana bana'' derdim haha :D

0|0
    0|0
  • en sevdiğim arkadaşımı arar, wuuhhuu bu kez oldu derdim

0|0
    0|0
  • annemi ve onu ne kadar cok sevdigimi soylerdim

0|0
    0|0
  • HiçDüşünce yi arardım sanırım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam