Karın bölgemdeki yağlar?

karnımın altındaki kaslar belirgin oldukça hatları çıkmış durumda ama üstünde biraz yağ tabakası var o yüzden istediğim gibi görünmüyorlar, kaç aydır uğraşıyorum 😞 motivasyonum düşüyor, yağ oranımı daha hızlı düşürmek için ne yapmam lazım? her gittiğimde en az yarim saat kardiyo yapıyorum sonra ağırlık çalışıyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• :) problemler benzer. O yağlar tam bir baş belasıdır aslında yararlıdır ama görüntü olarak en iğrenç olanıdır. Ağırlık çalışması onlara çok etki etmez. Kardiyo en az 40-45 dakika ve eliptik ya da merdiven 15-20 dk ile haftalar içinde şekersiz beslenme ile gider. Yani diyelim 1kg deri altı yağın var, 1 saat kardiyo ile 450 kalori yakarsan yaklaşık 20 saat kardiyo ile tamamen temizlersin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bütün profesyoneller der ki Karın kası mutfakta çıkar. Antrenman ile birlikte uygun diyetler uygulamalısın.

0|0
    0|0
  • Karın egzersizleri yap

0|0
    0|0
  • beslenme burda önemli olan beslenemiyorsan o yağlar orada kalacak güzel bir beslenme programı hazırla kendine kalori hesapla (y)

0|0
    0|0
  • Cardio öncesi yeşil cay ve AC karınla kardio öneririm

0|0
    0|0
  • Akşam 7 den sonra sebze yoğurt ve beyaz etten baska bısey yeme bende sporcuyum

0|0
    0|0
  • Koş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;