Unutulmayacak bir maç geride kaldı ne düşünüyorsunuz?

Bugün Arenaya gittim ve son yıllarda gidipte en zevk aldığım maçtı maçta herşey vardı Drogba ve Melo müthiş oynadı Burak 2 kez direğe takıldı sizin bu maçla ilgili görüşleriniz neler birde Sneijder neden oyundan çıktı anlamadım

0|0
1213

En İyi Kız Görüşü

• tüh burak bu sefer beleşten gol atamadı :S

0|3
    2|0
    • Frikikte müthiş vurdu:)Gol zannettim

• Drogba�dan daha çok şey öğrenecek bence Drogba ile Burakın kıyaslanması saçma Drogba Burak�ın abisi:)

• kıyaslayan sendin :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Arenaya mı gittin...

Çok kıskandım seni şuan Baross.. :)

Cidden harika bir maçtı ya...İstediğini yapsın Demirören ve ekibi... Bu sene biz Şampiyonuz...

Real de Levante yi 5-1 yeni be...

1|2
    0|1
    • Sen niye gitmiyorsun maçlara:)En çokta Demirören yeter diye bağırmak güzeldi ama Sneijder�i ikinci yarı oyundan alınmasına çok üzüldüm hiç seyremedim neredeyse:)

• Çok isterdim o maça gitmeyi ama bilet bulacağımı zannetmiyorum

• :) Kısmet ya

Bugünkü maçta orda olman bile büyük şanstı bence..

• ızleyemedım :( yendık ya şükürler olsun

2|1
    0|0
  • MELO,MELO,MELO diyorum.bir futbolcu ancak bu kadar güzel oynar.MUHTEŞEMDİ...

Ne yapıp edip,bonservisini almalıyız

4|1
    0|0
  • Burak antremanlarda Hamitle direk çalışmış galiba :D

Güzel maçtı gerçekten Drogba ve Meloyu hayranlıkla izledik.

Selçuğun yokluğunu hissettik ilk yarıda bence.

Fatih Terimin maç sonu açıklamaları da çok iyiydi.

1|1
    0|0
  • evet tabi bence de hiç unutulmayacak fatih terim ve yaptıkları sayesinde:))her türlü maçı alırız denir ya ''her türlü'' alınabileceğini gördük:))

0|0
    0|0
  • Drogbaya bir kez daha hayran kaldım. Melo'nun topa kafa gözz girmesini seviyorum

Sneijder'in çıkma sebebi, Danny kırmızı gördü defansa eboue yi aldı açığı kpattı

1|2
    0|1
  • hakem bugün gene sahnedeydi :P

0|0
    0|1
  • fatih terim sneijder konusunda kararsız davranıyor sanki.

0|0
    0|0
  • Sneijder takımdan çıksın.

0|0
    0|1
    • Niye ya Hamite sezon başından beri bu kadar veriliyor Sneijder çok daha fazla krediyi hakediyor

• Hamit başka. Sneijder den daha çok bekliyorum.

• fatih teriim cezası ne olur acaba üzüldüm

0|1
    0|0
  • feboşlular hakem diyor ya ona yanarım kendileri hem içerde hem dışarda hakemleri satın alıyorlar

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Müthiş bir maç oldu gerçekten, nedense gergin geçen maçlar galibiyetle bittiği zaman daha farklı bir rahatlama duyuyor insan, sakin oynanan maçlar keyif vermiyor artık :)

0|0
    0|0
  • Aynen bende maçtaydım son yıllarda gördügüm en iyi tribünden biri vardı olaylar acayop atesledi herkesi cehenemi hakikaten yasadık yasattık snejdere gelince ondan cv si geregi cok sey bekliyoruz ama malesef su ana kadar beklentileri karsılayamıyo alıp verdikten sonra onu herkes yapar sorumluluk alması sart

0|0
    0|0
  • yine haksız bi' penaltı falan, filan..

Lig çok kötü bi' hal aldı.. ama galatasray çok iyi oynadı buda bi' gerçek.. melo ligin başından beri ilk defa adam akıllı oynadı, sırf bu yüzden bu adamın bonservisini almayı düşünmezsiniz umarım..

0|1
    1|1
  • sen hiç fatih terimin bu açıklamalarını ünal aysalın açıklamalarını sonra fatih terimin hakemi itmesi sonra hasan şaşın hakeme olan o bakışını hiç görmedin her halde

0|1
    0|0
  • Sneijder etkisiz oynadı o yüzden çıktı ama daha fazla şans verilmeli gerçekten çok kaliteli bir oyuncu

0|0
    0|0
  • maçı kazanmanız için sinayder ouyundan çıktı..o değişiklik olmasaydı , herşey çok güzel olacaktı da..;)

güzel maçtı..tebrikler..

0|0
    0|0
  • Yaw sizin ne sağınız belli ne solunuz:D

0|1
    0|0
  • Evet unutulacak gıbı görünmüyor

0|0
    0|0
  • sneıjdere bırısı hırslı olmasını soylesın

0|0
    0|0
    • Esas Sneijderi seneye göreeceğiz sırtına 10 numarayıda geçirecek

• Sneijder pasör oyuncu Gittiği her takımda 10 numarayı giydi ben ondan sadece İnterde oynadığı gibi oynamasını istiyorum

• interın oyun sıstemı cok farklı bı sıstemdı kardeş bızımkıne uygun degıl sneıjder sola yakın oynayan bı topcu bızde zorlanıyor

• gs maçı çevirince alın teri,

fb çevirince şike hadi ordan !

0|0
    0|0
  • Hakem yine sahnede.

0|1
    3|1
  • Güzel maçtı gerçekten.

0|0
    0|0
  • penaltısaray

0|0