Çok sinirlerim bozuldu bugün ..

Dün akşamdan bir kız arkadaşımla haberleştim bugün buluşmak icin mesaj attım evden cıkarken uyandın mı diye neyse aradım begüm arkadasım cıktı melisin işi var dedi ne işi var dedim tavlaoynuyo dedi neredesiniz dedimm medusa cafedeyiz dediama kalkıcaz şimdi dedi tamam bb dedim kapattım sonra annemlerle gittik oraya bir baktım 8 kişi oturuyorlar ve hepsi orada merve gülümsedi yarım gülümsedim bende begüm gülümsedi suradına bakmadım bana kalkıcaz diyorlar hepsi oturuyor ve en yakın arkadaşım elifte oradaydı cok sinirlendim aglayacak gibi oldum sonra bende kalktım aliyle bulstum 3 saat sonra gezerken bunlar grup halinde karsıdan geliyorlardı ve begüm kaltagı beni sinir etmek icin en yakın arkadasım elife sarıldı ben görmemezlikten geldim gectim yanlarından hic biri laf atmadı elifle aram bozuk niye boyle yaptılar insana cok koyuyor ya ayıp ..

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• begüm seni istemior sana sinir oluyor elifide ayartmış yani aralarında istenmiyorsun gibi geldi bana :S

0|0
    0|0
    • o begüm kaltagınızaten bir yamugu olsun dövücem elifle aram girdi it

• kafa göz dalınca diğerleri bunu duyuncada aynı yola çıkıyor bence başka birşey bulmalısın biraz uaklaşmayı dene aralarından sorun nedir diye sorarsa yakın arkadaşların anlatırsın o kızdan hoşlanmıyorum felan diye olmazmı

• ben konusucam begumle yaptıgınız ayıp sizden beklemezdim dicem

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• kim kaltak bılemem ama sunu soyleyeyım senin guzellıgınden dolayı kıskanclık olayı olmus ve sana cephe alınmıs olabılır ama akıllı davranıssın

0|0
    0|0
    • allah ıslah etsin ne diyim

• haha tamam :çD

• :D dedıgımı uygula

• şu begüm kaltağının telefonu versene bize intikamını alalım :)) şaka şaka

0|0
    0|0
  • öyle kişilerle konuşma bence

0|0
    0|0
  • Dostum toplu olarak oyuna getirmişler seni vahim durum

0|0
    0|0
    • ya oyuna gelmedim 3ü cok yakınımama çok sinirlendim

• Seni çekemiyorlar bir zaman sonra dışlanmaya başlarsan şaşırma bir yerde yanlış davranıyorsundur ya da çıkarları doğrultusunda hareket etmiyorsundur

• offfffffff

Kızlar Ne Diyor 2

• çocukluk etmişler

0|0
    0|0
  • çok çocukça davranmışlar ama elifle konuş ve sorununu çöz diğerlerinide boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;