Sizce hangi futbol klubu en iyi??

Bence en iyi klub AC MILAN (Italia)!))1-3 yil sonra insALLAH dunyanin en iyi klubu alacak !))))

0|0
925

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Real Madrid

0|0
    0|0
  • Gs liler reale yenildiya en iyi takım olarak görüyorlar ama asıl takım şu anda Barcelona zaten şampiyonlar ligi final maçında bu ikiliyle karşılaşacağız.

0|0
    0|0
  • PSG ya da m.city addamlarda arap sermayesi var petrol bitene yani bir 20-30 sene sermayeyi akıtcaklar parayı altyapıya harcasalar bunları kimse tutamaz ama harcamazlar para var akıl yok. Barcelona diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hay Allah iyiliğini versin yaa, inşALLAH ülkemiz 1-3 yıl sonra dahada bir refaha kavuşur terör olayı biter ekonomi tavan yapar, ve yine inşALLAH diğer fakir ülkelerde bolluk bereket olur.. ,)

0|0
    1|0
  • suan Real madrid ve manchester city iyi Türk Takımlarından ise Galatasaray ama kasım pasada son zamanlarda cok süpriz bir takım olmaya basladı kendini biraz daha geliştirirse iyi bir takım olucaga benziyor

0|0
    0|0
  • Turgutluspor, akanzyyy Mezarcılar <3

0|0
    1|0
  • Milani 2008 - 2009 yillarinda Real madrid'den sonra Milan 'a sempatim vardi..

Simdilerde sadece Real Madrid..

0|0
    0|0
  • En sevdiğim Bayern Munich ama en iyi takım Real Madrid. Milan'ın eski tadı yok artık. Pirlo, Maldini, Cafu, Rui Costa zamanındaki Milan yok.

0|0
    0|0
  • Bune ya bir yabancı takım için bu kadar dua fazla :D İnşallah Galatasaray olur

0|0
    0|0
  • kızların futboldan anlamadığı yine belli oldu.kimbilir hangi italyan futbolcunun seksapalitesine kapıldında bu gaflet sözleri söyledin:D dünya barça futbolunu taklit bile edemiyor adamlar futbolun doruk noktasında hacım:)

0|0
    0|0
    • Ben futbolu cok sevıyoru ve Mılanın her matcını abımle ızlıyorum !

• ben ne diyorummm sen ne diyorsun:D haa evet öyle:D

• Galatasaray'ım varken milan da kimmiş :/

1|0
    0|0
  • Kuşkusuz Bayern München

0|0
    0|0
  • hayırdır nereden esti :D

0|0
    1|0
  • Barcelona, Bayern Munich, Manchester United ve Real Madrid en iyileri

0|0
    0|0
  • Barcelona.

1|0
    0|0
  • tabiki barcelonave real madrid

1|0
    0|0
  • beşiktaş o da çarşı dan dolayı, duyarlııkları hoşuma gidiyor:)

0|0
    0|0
  • En çok şampiyonlar ligini kazanan [9 şampiyonluk ] en çok la liga şampiyonu [32] Hala MARDİD.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim takımlar real madrid ve bayern münih dünyanın en büyük takımı tartışmasız real madrid..

0|0
    0|0
  • Bir zaman sonra en büyük olacak takım Galatasaray

0|0
    0|0
    • Galatasarayıda sevıyorum ınsALLAH!))))

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 9

• real dicektim ama yaktı bizi yaktı

1|0
    0|1
  • Barcelona şüphesiz.

0|1
    0|0
  • tartışmasız real madrid bence

0|0
    0|1
  • klüp senin heralde

0|1
    1|0
    • Kulüp, İtalya'nın en büyük zamparası Silvio Berlusconi'nin. Tanışıklığı vardır belki Berlusconi'yle :)

• Hayır onu tanımıyoru =)

• barcelona iyidir

1|1
    0|0
  • Barcelona..

0|0
    0|0
  • Barcelona Bayern

0|0
    0|0
  • real madrid diyorum ama barcelonayı seviyorum.

0|0
    0|1
  • Nedir bu durumun çözemesem de...Dünyanın en iyi takımı Madrid.

0|0
    1|1
Yükleniyor... ;