Çok aşıksınız yıl dönümü sürprizi olarak ne yapardınız?

arkadaslar iki yıldır süre gelen bir ilişkim var ona güzel bir sürpriz yapmak ve hediye almak istiyorum siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• yha erkekler öyle pek kızlar gibi hediye fazla düşkün degildir ztn sen ona hediyeyi onu daha çok severek ona sevdigini daha çok belli ederek verebilirsin :D ila maddi yönden olacak diye bişey yok

0|0
    0|0
    • hediye olarak bir önerin yok mu ?

• kalp şeklinde kutular oluyorya kalp kırmızı onun içini kırmızı gülle ya da beyaz gülle doldur içine güzel bir parfüm sık sonra içinede yüzzük koy

• ya nişanlyız zaten biz :/

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• ayrılma şakası yapardım

0|0
    1|0
  • ilişki durumunuz ne evrede bilmiyorum ama günlük bir ev kiralayıp beraber vakit geçirebilirsiniz..(vakitten kastım ilk aklına gelen olmasın :) )

0|0
    0|0
    • nişanlıyız, da farklı birseyler istiyorum.

• benim aklıma beraber aynı evde geçireceğimiz bir günden başka bişi gelmiyo..benim için çok hoş olurdu bana elleriyle yemek yapması saatlerce bana sarılarak tv başında uyuya kalması uyurken onu izlemek güzel olurdu yani bundan iyi bişi düşünmüyorum şuan :)

• ben olsam bos bir evde şöminenin başında slow müziklerle hafifte alkol alarak sabaha kadar onunla geçirmek isterdim

0|0
    0|0
  • Gecenin sonunda yorgun pehlivan gibi sererdim yatağa heralde saygılar evladım

0|0
    0|0
  • gidip yaşından büyük işler yapmada seviyorum diye onun dışında ne yaparsan yap

0|0
    0|0
    • aşkın sevginin bel altı bölgesinde olmadığını biliyorum yine de tavsiyen için sağol ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• bir yüzük al ve evlenme teklif et :) hep onlar mı yapacak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;