Karındaki yagları evde kasa çevirmek için hangi hareketler?

merhabalar 18 yasındayım karnımdaki yagları kasa cevirmek istiyorum su aralar spor salonuna gidemem dershane staj okul derken gunlerim hep dolu yazın gidicem ama yaza kadar boyle durmakta istemiyorum evde karın kası yapabilmem için onereceginiz hareketler var mı internetten baktım ama bide deneyip sonuc alanlardan ogrenmek isterim? hangi hareketi ne kadar yapmam lazım? setler halinde mi bide :) şimdiden teşekkür :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Marindami yaglari ancak diyetle ve kardiyo ile eritirsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Karın yaaglarin erir alttaki kaslar belli olur dönüşmez ve diyett yapmalısınız yağları eritmek için karın kası çıkarmak için de mekik ve crunch hareketlerini elinde ağırlıkla yapmalısınız karındaki de kas diğer kasları nasıl agirlikla çalışıyorsanız karını da öyle bol sans

0|0
    0|0
  • İstedğin kadar kas çalış binlerce mekik çek o yağlar oldukça o kaslar görünmeyecek bu kadar basit. Kardiyo=karın kası

0|0
    0|0
  • Google playdan p4p karın kası uygulamasını takip et diyet ve kardiyo ile desteklersen olur çok zor değil

0|0
    0|0
  • yağı kasa çevirmek diye bişey yok:) squatgirlin videolarına bak orda işine yarar şeyler var

0|0
    0|0
  • Mekik cekereek

0|0
    0|0
  • Ab whell al eve bir tane.

0|0
    0|0
  • Mekik çek 😅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0