Hoşlandığınız ve ilk kez buluşacağınız biri ile konuşurken heyecanlanır mısınız?

Biri ile karşılıklı hoşlandınız, görüşeceksiniz, ve ilk kez telefonda konuşuyorsunuz. Nasıl olurdunuz?

• Heyecanlanırdım ve bu sesime yansırdı
    A seç
  • Heyecanlanırdım ama sakin bir konuşma yapardım
    B seç
  • Asla heyecanlanmazdım, normal geçerdi konuşma
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
98

En İyi Kız Görüşü

• heyecan dorukta olurdu yanlıs br kelıme soyleyıp onu kırar mıyım dıe beynımden gecırırdım onun ıcın tane tane ne dedıgımı bılerek konusrudumm

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Telefonla konuşmakla heyecanlanmam da buluşmaya giderken tatlıo bir heyecan oluyor.O heyecanı seviyorum işte.Ben elimden geldiğince sakin olmaya ve davranmaya gayret ederim ama bazen saçma hareketlerim olabilir :D Öyle internetten konuşarak birinden hoşlanmam da kolay olmaz yani.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle o heyecan çok tatlı, çok başka oluyor ve başka hiçbir heyecana benzemiyor :) Heyecan derken elin ayağın dolaşmasından ziyade, içindeki o tatlı merak, çoşku ve iç kıpırtısı demek istiyorum... +1 :)

• Teşekkür ederim :)

• Rica ederim :) ve asıl ben teşekkür ederim böyle olduğun için...

• A da olabilrdi ve ya B de ama B seçtim :)

0|0
    0|0
  • ooo dehşet bir adrenalinn...

2|0
    0|0
  • Heyecanlanmam genelde heyecanlansamda belli etmem.

1|0
    0|0
    • Ah gene belli etmeyen bir yanıt :) Ama gerçekçi olduğun için teşekkürler

• tabiki evet

0|0
    0|0
    • Gerçek ve güzel yanıtlardan biri daha, tebrikler :)

• B dedim ben

0|0
    0|0
  • Heyecanlanırım ama sesime yansımaz

0|0
    0|0
  • Bir kez heyecanlanmıştım. Çok salak olmuştum, binaya girerken çocuğun elini yanlışlıkla üst üste iki defa sıkmış sonra da daha büyük bir şapşallıkla "ayy neden iki defa sıkıyorsam" demiş ve cevap beklemeden binaya doğru hızlı adımlarla yürümüştüm.

1|0
    0|0
    • :))) Ama o şapşal heyecanlar bile güzel bence :) Umarım sonrası iyi gelişmiştir

• Hayır öyle olmadı.

• Tüh buna üzüldüm... Ama olumsuz sonuç olsa da bence heyacanımızdır olumlu olan :) Kaybetmemeliyiz hiçbir zaman

Erkekler Ne Diyor 8

• Heyecanlanırım

0|1
    0|0
  • bu yasta ne heyecanı hacı

1|0
    0|0
    • Heyecan yaşa göre değil ki arkadaşım:) Heyecanını kaybedersen yaşlandın demektir, istersen 20 yaşında ol.

• amannn o zaman gecmıs benden. ya da şöle diim cok kadın gırmıs hayatıma , bu saatten sonra ancak tur bındırmeler baslar

• peeh. bir seferinde sırf heyecanımı gizlmek için heyecanımı gizleyebileceğim bir yere bakmıştım. ole aramıştım.

0|0
    0|0
  • yok heyecanlanmam ilk bulustugumsa zaten kendimi hazirlayip bulusmayi istemisimdir heyecanim olsada belli etmem rahat davranirim

0|0
    0|0
  • Heycan olur yüzüm kızarır zor konusurum ama karsımdakini de rahatlatmaya calısırım

0|0
    0|0
  • Aşıksam kalbim yerinden çıkacak gibi olurdu:)

0|0
    0|0
  • Kem küm etmeye başlardım ama bir müddet sonra kendime gelir başarıyla konuşurdum

1|0
    0|0
  • Pırrr pırrr pırrr...güp-dis - güp dis :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...