İlk defa tanıştığınız bir insana nasıl yaklaşırsınız

evet arkadaslar ilk defa bir ortamda tanıştığınız biriyle muhabbeti nasıl pişirip ilerletip telefonunu alırsınız :)

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar için telefon numarası almak zor olmasa gerek.

1|0
    0|0
    • :D bir biscolata erkegınden almayı denedıgınızı dusunun o zman ne diyim :D

• Biscolata erkeğini ne yapacağım :/

• hani bir erkekten almak kolay dedinde oyle birisinden numarayı alacagını dusunup yorum yap dıye dedım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ilk defa tanistigim birinin ne telefonunu alirim ne de telefon numarimi veriririm genellikle... Tabi eger daha fazla gorusmek gerekirse, yani is konusunda ya da okul konusunda, o zaman numarasini alirim, ama sadece profesyonel anlamda

1|0
    0|0
  • Telefonunu almam. Numarasını alırım.

1|0
    0|1
  • yer zaman önemli konu ona göre açılır muhabbetin sonunda farklı bir günde farklı bir yerde farklı bişey için haberleşme niteliğinde numaralar alınır fakat alındıgı akşam mesaj atılır..

0|0
    0|1
  • almam vermem

1|0
    0|0
  • ben çok rahatımdır,asla soğukkanlı davranmam hatta ben yeltenirim tanışmaya,o derece hümanistim:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çok kolay sadece biraz oyun kurman gerekiyor . eğer ortamda ikinizden başka biri varsa bırakın bir şey söylesin sizde oradan başlayın çok belli etmeden muhabbeti kızın etrafında döndürün bir süre sonra soru-cevap faslına geçin ondan sonrasıysa şans ve cesaret işi :)

0|0
    0|0
  • Merhabadan sonra şöyle bir 5 dakika boş muhabbet yaparım.

Ama karşı tarafın telefon numarasını istemem sanki telefon numarasını istemeyi unutmuş gibi davranırım.

Muhabbet bittiğinde ayrılırken o zaten ister önemli olan unutmuş gibi davranmak püf nokta. :D

0|0
    0|0
  • Facebok kasıyo msn var mı? -Msn kasıyo telefon var mıTelefon kasıyo buluşalım mı ? -Diye diye evlenip çoluk çocuğa karışırım

1|0
    0|0
  • futbol hariç her konudan konuş saçmala istersen farketmez ama bu muhabbet yarım saattan fazla sürmesin vedalaş tam giderken kafa kıza benziyosun numarasını versene de

0|0
    0|0
  • direkt telefon numaranı ver kaydedeyim derim..normal

0|0
    0|0
    • ahahaha süslü sözlere gerek yok diyorsun :D

• dostum zaten yüzyüze konusmuşsun..telefonla da konusmanın nasıl bir ayrıcalığı vardır ki...nasıl olsa ahh uhh nefes sesleri ile sapıklık yapacak halimiz yok

Yükleniyor... ;